Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 20. napi 17 nmol/l progesztero...

20. napi 17 nmol/l progeszteron szerintetek nem alacsony?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint volt peteérés ez alapán és ez nem alacsony,de szerintem igenis az!

2013. máj. 23. 22:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kaposvári magánklinikán voltam Dr. Rucz Károlynál,aki megnézte Uh-n a pajzsmirigyemet és ebből Ő azt mondta,hogy autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van,magyarul ez a Hshimoto valami.Aztán amikor kérdeztem,hogy nem-e kéne megnézni vérvétellel,hogy egyáltalán vannak-e antitestek a vérben,annyit mondott,hogy semmivel nem változna a kezelés,ha kiderül ,hogy tényleg autoimmun,vagy sem. Magyarul jól leb.szott ,hogy Ő jobban tudja mint én ,mert Ő már régóta ezt csinálja. Hogyan kérnék tőle még ilyen vérvételeket??:/ Menjek máshoz? vagy nőgyógyász is kérhet ilyen vérvételt?Mert most akarok menni egy olyan nődokihoz,aki baba projet "szakértő" állítólag sokat tud segíteni.
2013. máj. 25. 15:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát arról a dokiról én még csak rosszatt hallottam. Elvileg nődoki is kiírhatja a terheléses vizsgálatot, csak nem nagyon szokták.
2013. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nem egy álom elmenni hozzá,kicsit pökhendi meg enyhén szólva sxggfej szegényke.Megpróbálom azt a nődokit,ha ő nem tud kiírni vérvételre,bejelentkezek máshoz!
2013. máj. 25. 16:59
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!
2013. máj. 25. 16:59
 15/17 anonim ***** válasza:

Így ahogy leírod elég érdekes egy orvos.Nekem nőgyógy endokrinológus írta ki a 2pontos inzulint,de ha egy olyan dokihoz mész aki papaprojektbe ott van az biztos megnézi neked.Szurkolok.

Évi

2013. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem, hogy nem mindegy milyen mértékegységben van megadva.

Ng / ml- ben 10 fölött jó. De nmol / l-ben több, mint a háromszorosának kell lennie. Kb. 38 fölött jó.

2015. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És nekem is volt olyan orvos, amelyik összekeverte a mértékegységeket, én világosítottam fel, hogy ez nem az a mértékegység, amire ő gondol... no comment...
2015. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!