Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hogy sikerült teherbe...

Kinek hogy sikerült teherbe esnie? Milyen praktikák váltak be?

Figyelt kérdés
Voltam már terhes olyan 2-3 hónap próbálkozás után de sajnos missed.ab lett a vége a 11 héten. Most 6 hónapja nem sikerül teherbe esnem. Tudom nem csak én vagyok vele így. De abban reménykedek hogy van valami bevált praktika.
2013. máj. 26. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Jó pár baràtunknàl a napi egy pohár borocska....sokat segített. Nem minden nap.. De mikor idegesebbnek érzed magad, akkor jöhet.

Nekünk egy részeg este volt... 3 hèt múlva jön a

Picim.

Jöhet a lepontozás..... Nem érdekel.

2013. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elso lanyomnal nem probaltunk swmmit. Egyedul egy bio, new life teehesvitamint szedtem. Masodik probalkozasra osszejott.


Pocaknal ugyanezt a vitamint, folsavat, vasat (verszegeny vagyok), c-vitamint szedtem.

Homeroztem mellette es arra figyeltem, hogy akkor legyunk egyutt, amikor a hom felmegy az ovu utan kozvetlen.

Elso ilyen honapban osszejott. Elott 3 honap sikertelen volt.

Tehat a 4. honapra jott ossze a pocak.

2013. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Es voltam hormonvizsgalaton, ami nem a legjobb lett, de atlagban nem rossz.


Nem paraztam ra, szerintem ez az egyik legnagyobb titok!

Nem szabad ezen kattogni!

2013. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elsöre 1,5 évet vártunk, habár nagyon nem csináltam elötte semmit, de azért figyeltem magamt. Aztán jött egy hónap amikor rengeteg tenni való, utazás, rokonok, stb... Ès csak egyetlen egyszer voltunk együtt az is lótifutiban 5 perces volt, mert család minden hol, na ebböl lett a nagylányom.


Második pedig 3 hónap próbálkozása után jött össze, ott nem tudom mikor csináltuk pontosan, csak csináltuk. Amúgy ott arra gondolok, hogy a 2 gyerek között nem szedtem gyógyszert, vagy is normális volt a periodusom.

2013. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1 ev utan jott a siker.

- pajzsmirigy-problemam feltarva es megoldva

- boldog voltam es felszabadult: elveztem a munkam, jartam zumbazni, amit imadok. tudtam is, h most annyira jol erzem magam a boromben, h tuti teherbe esek, igy is lett. szoval sztem kell egy ilyen lelkiallapot hozza

2013. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hatrahajlo mehem van es nekunk az valt be, hogy egyuttlet utan hasrafekudtem es ugy aludtam el. Legalabbis ennek tudjuk be.
2013. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ovulációs tesztet használtam
2013. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vetélésem, utána negyedik próbálkozós hónapban jött össze. Addig próbáltam ovu-tesztet, szex után fekve maradást, időzítettük az együttléteket stb. egyik sem vált be, 4. hónapban semmi ilyesmit nem csináltam akkor jött össze. Ebből arra következtetek, hogy ezen praktikák nélkül is össze tud jönni, ráparázástól szerintem nem függ közvetlenül. Bármit ki lehet próbálni, de lehet, hogy a praktikák nélkül is ugyanakkor sikerülne. Szerencse, gondviselés...
2013. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elmentünk a barátainkkal nyaralni, nem tudtam mik van pém, nem mértem a hőmet, azt gondoltam, nem is voltunk együtt a nagyon izgalmas napokon. Voltunk bobozni, olyan kisvasúttal, ami kirázta belőlem a lelket is, strandoltunk, stb... Hazajöttünk, utána vettem észre, hogy nem jött meg.

Szóval sikerült lenyelnem a lesz@rom tablettát. :D

2013. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ment a zöld kezecske mindenkinek. Sokan azt mondják hogy melegben jobb szexelni sokan meg a gyertyázást mondják. Próbálta már valaki ezeket? Kinek mi a véleménye róla? 6 hónap után érdemes dokihoz menni?
2013. máj. 26. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!