Inszemesek! Másnak is 2X1 Utrogestant írtak fel?

Figyelt kérdés

Első babám is inszemmel sikerült, és akkor 3X2 Utrot írtak elő, most meg 2 évre rá(már 3. inszem) és mindig csak 2X2-t. Akinek 2X2-t írtak fel, az mikor "szedi be"?

Én reggel és este, de nem sok 12 óra szünet közötte?


2013. máj. 29. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Túrót 8óránként kell használni, én lombiks vagyok, de vannak inszemes ismerőseim mindegyik minimum 3*2t kapott. Miért kell az inszem?
2013. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utrót akartam írni csak az iPad átírta bocsi.
2013. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert nem jön most sem a baba. Okot nem tudok, sajnos.

HAsználjam reggel 10-kor meg este 6-kor? Vagy hogy?

2013. máj. 29. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjjel akkor sem lesz meg a 8 óra. Minden rendben van mindkettőtöknél, rendszeres ciklus, harmadik napi hormonok, terhelés és cukor+inzulin vizsgálat?
2013. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most olvastam a tájékoztatót, eszerint 2X2 jónak tűnik. NA mindegy, nem hiszem, hogy ez a baj.

Inzulin nem volt, de most látom ez nagyon nagy "divat" lett.

Nincs semmi erre utaló tünetem, tudom akkor is lehet, de a hormonjaim jók, mindig rendesen van peteérésem. Esetleg ha ez a harmadik inszem sem sikerül megnézetem. Ezen ne múljon.De hol kell ezt nóméretni? MEnsmentis, tudom, de esetleg olcsóbban megúszni?

2013. máj. 29. 16:17
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja, és szinte mindig halál pontosan 28 nap a ciklusom.

NEktek hányadik lombik? Csak mert azt mondta a doki, ha ez nem sikerül, akkor lombik.Már készülök lélekben,

2013. máj. 29. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik laborban megcsinálják. Egyik legjobb barátnőmnek sem volt semmi tünete csak nem jött a gyerek és elég kemény ires mint kiderûlt.
2013. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!