Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha magas TSH szinttel sikerült...

Ha magas TSH szinttel sikerült teherbeesnem, és tudjuk, hogy ez a probléma, akkor, vajon gyógyszerekkel sikerül megtartani a babát? Volt már két vetélésem valószínűleg ez miatt!

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 09:08
 1/6 A kérdező kommentje:
T3,T4-rendben!
2013. máj. 31. 09:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Sikerülhet, de minél hamarabb el kell kezdeni a gyógyszeres kezelést. Mennyire magas?
2013. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4,9

T4: 13.07

T3: 5,00

2013. máj. 31. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ez elég magas. Mindenképpen gyógyszeres kezelés kell, minél hamarabb. (Nem tudom, hogy milyen nőgyógyászod van, én endokrinológushoz mennék. Bár, ha jó nődokid van, ő is tudni fogja, mi a teendő.)

Boldog babavárást!

2013. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj a nődokikkal (tisztelet a kivételnek), hogy erre sokan azt mondják, hogy nem is olyan magas, míg egy endo doki kapásból gyógyszert ír, hiszen az illető gyereket szeretne.

Mihamarabb keress fel egy endo dokit!

2013. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedden megyek a nőgyógyihoz, utána endohoz. Nem hinném, hogy a nőgyógyász tud mit kezdeni ezzel, mert még vérvételre is nekem kellett kérnem, hogy utaljon be. És még húzta a száját, hogy ááá, úgyse attól voltak a vetélések. Olyan nyomi, hogy nem is igaz! Az a gond, hogy itt, ebben a kisvárosban nincs nagyon jobb, ha mégis átmennék, amilyen szerencsétlen vagyok a császárnál ő lenne a segítő doki, és tök ciki lenne! Más városba meg nincs pénzem eljárogatni. Illetve azt a pénzt a gyerekeimre költöm majd.
2013. máj. 31. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!