Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » SIKERÜLT VALAKINEK MÉHPEMPŐVEL...

SIKERÜLT VALAKINEK MÉHPEMPŐVEL TEHERBE ESNIE?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy nagyon jó hatással van a szervezetre.Sikerült a férjemnek szereznie méhészektől.

2013. máj. 31. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Nekem még csak spermával sikerült teherbe esni.
2013. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hu de vicces voltál ..
2013. jún. 1. 01:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Teherbe esni ugyan nem sikerült, de az eredményeink nagyon jók lettek tőle. De ezt 2 hónapnyi folyamatos szedés után sikerült, és nem a mézzel kevert fajtából. Szerintem ha semmi egyéb probléma nincs, akkor segíthet.
2013. jún. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) bizakodó vagyok,remélem nekünk is használ.
2013. jún. 3. 22:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek az aloe vera gél segített. Több éve próbálkoztak sikertelenül aztán elkezdte inni ezt a gélt és úgy kipucolta, hogy 2 hónap alatt teherbe is esett.
2013. jún. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia én teherbeesésről még nem tudok be számolni, de a mensi előtti 3-4 napos barnázásomat megszüntette a méhpempő, sőt az eddig nem javuló IR-em is sokat javult, szerintem ettől.

Nagyon reménykedem!

Drukkolok neked, hogy sikert hozzon a méhpempő!

2013. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat,nekem is van IR-em és nemrégen emeltek a Merkforminon,szeretném ha nem kéne ilyen magas dózisban szednem...és jönne már a baba:)
2013. jún. 5. 15:49
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A sperma nekem is jobbnak tünik.......amugy miért jo a méhpempő?
2013. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem értem ha valaki valamit kérdez,miért kell abba belekötni??Legalább van aki érti és azoknak nagyon köszönöm...Igen valószínűnek tartom hogy az én petesejtemet is egy sperma fogja megtermékenyíteni,nem egy UFO...:)))vagy egy méhpempő,csak az utóbbi segít abban hogy sikerüljön a megtermékenyülés....
2013. jún. 5. 21:34
 10/15 anonim válasza:

Sziasztok, segíteni szeretnék aki babát szeretne.

Személy szerint soha semmi gondunk nem volt férjemnek és nekem, de a baba mindig késett...sajnos megfogant, de elment.

családon belül méhpempőt kezdtük el szedni, tisztán, kissé ize borzasztó, de most ennek köszönhetően, mivel minketten szedtük reggel étkezés előtt 1 órával és este kaja után fél órával, 1 g-ot, most iker gyermekeinknek adtam életet :-) éreztem a változást, hogy tisztul a szervezet, a bőröm szebb lett, páromnak szexuális vágya intenzív lett. utána mi vettünk dramax cégtől méhmempőt, ez a méhek garatmirigy váladéka, ebben vannak a kisiny méhek...ez által lesz erős a királynő és hatékonyan segíti, hogy minden héten életképes utódot hozzon létre!

Az ára nem olcsó, de hidjétek el, megéri, én nem azért mert hiszel benne, hanem, mert gyógyító ereje van. Mint végzett pszíchológus, hidtjétek el, valami csoda ami benne van, nem olcsó, de megéri és a fontos, hogy természetes!

Mindenkinek kívánok Pici egészséges babát!

Szépséges Napot Nektek!

2013. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!