Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ment már valakinek tönkre a...

Ment már valakinek tönkre a párkapcsolata azért, mert nem jött a gyerek?

Figyelt kérdés

Elég kiborító ez az egész, régóta próbálkozunk, de semmi.

Egy ismerős azt mondta, hogy azért nem jön össze, mert valójában nem illünk egymáshoz és jobb lenne, ha elválnánk (valami olyat magyarázott, hogy a gyerek lelke nem érezné jól magát közöttünk).

Volt már, aki szakított vagy elvált amiatt, hogy nem sikerült összehozniuk a gyerekeet?


2013. máj. 28. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, a mi kapcsolatunkat is megsínyli, vitatkozunk, pedig régebben sosem tettük, de amit magyaráz az ismerősöd, az butaság! Inkább utána kell menni a problémának, az már kiderült, hogy a hormonjaimmal nincs minden rendben, ez ad egy kis reményt, hogyha ezt rendbe tesszük, sikerülni fog, valamint a férjem nemsokára megy spermavizsgálatra (gyanús, hogy nála sincs minden rendben, mert régebben volt egy herevisszér műtétje, és lehet, megint az újult ki). A lényeg, hogy ne öljétek egymást, ez is egy csapatmunka, együtt kell átélnetek, hogy később nagyobb legyen az öröm! Ne szégyelljétek kivizsgáltatni magatokat, lehet hogy teljesen banális probléma van, amit hónapok alatt helyre lehet rakni!
2013. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a ez tényleg így működne akkor senkinek sem csúszna véletlenül be baba, és mindenkinek akkor abba a hónapba sikerülne is amikor kigondolta. Elég buta az ismerősöd.
2013. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmé. 3 évig próbálkoztak. A végére a barátnőm annyira "bekattant" (ő fogalmazozz így), hogy már csak és kizárólag havi 3-4x lehetett szexelni, a termékeny időszakban. Ettől a férje annyira ideges lett, hogy nem tudott teljesíteni. Végül a férje félrelépett és elváltak.
2013. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6 évet vártunk a kislányunkra. Sok nehezségen mentünk át, amíg terhes lettem és a terhesség is borzasztó volt. Végig feküdnöm kellett, ömlött belőlem a vér. Minden uh-n (volt vagy 30) azzal a kérdéssel kezdtem, hogy megvan-e a baba. A kapcsolatunkra nem volt hatással, az rendben volt előtte is, közben is és azóta is. Elég sok lombikos, inszeminációs ismerősöm van. Senkinek nem ment tönkre a házassága. Még azoknak sem, akiknek végül nem sikerült a baba. Ellenben ismerek sok olyat, ahol könnyen jött és mégis megromlott a kapcsolat. Nem hiszem, hogy van összefüggés. Bár egyszer olvastam egy cikket, amiben azt írták, hogy a statisztikák szerint a meddőségi kezelés erősíti a kapcsolatot.
2013. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 13 éve vagyunk együtt,12 éve küzdünk a babáért,voltak nagyon nehéz pillanataink,de ennek ellenére nem mentünk szét,hanem 13 év együtt élés után másfél hónapja összeházasodtunk.Én azt gondolom ha valaki elválik,akkor nem a baba hiánya miatt teszi.....valószínüleg mindenképp elválnának ha van baba ha nincs.
2013. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szép" is lenne, ha ez így működne...Mi is sokat vártunk a babára, kaptunk "okos" tanácsokat, hasonlóakat is, mint te. Másfél év sikertelen próbálkozás után kivizsgáltattuk magunkat. Kicsit összetörtünk, amikor kiderült, hogy mindkettőnknél komoly gondok vannak. A meddőség tudata hidegzuhanyként ért minket, akkor volt egy mélypont a kapcsolatunkban. DE tudtuk, hogy összetartozunk és, hogy családot szeretnénk. (a mi esetünkben mindegy lett volna, hogy ki a partner, akkor sem jött volna a baba) Így eldöntöttük, hogy küzdeni fogunk. Nem kellemesek a vizsgálatok, a lombikos stimuláció stb., de megéri, és amikor sikerül, annál nincs is csodálatosabb!

20 hetes kismama vagyok, ikreket várunk! Tartsatok ki, ha szereted a férjed és ő is téged, akkor sikerül minden akadályt leküzdeni!

2013. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 évet küzdöttünk érte, több inszem , több lombik... Aztán öszejött. Végig teljes odaadással állt mellettem a férjem, nagyon boldogok voltunk. Aztán a gyermekünk 1 éves szülinapja előtt bekattant, és azon gondolkozott, hogy elhagy minket. Ezután pár nappal, én küldtem el, mert így nem lehet élni, ahogy ő tette (saját fájdalmában poshadt, csak nézett ki a fejéből...)Két nap után visszakönyörögte magát, de én azt a feltételt szabtam, hogy el kell mennie pszichológushoz. Azóta jár (3 hónapja), de nem tudom mi lesz velünk. Én már nagyon szeretnék kistesót (amit a káosz előtt ő is akart), de... Nem tudom hova vezet ez :(, de remélem nektek sikerül mindent megoldani!
2013. máj. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!