Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek a fogamzásgátlótól...

Akinek a fogamzásgátlótól felborult a ciklusa milyen hamar sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, attól borult fel, de más, hormonális probléma volt a háttérben, amit a tabi 7 éven át eltakart, és abbahagyása után csak még rosszabb lett minden. Egy év kezelés kellett az értékeket rendbetenni, és még mázlim volt.
2013. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 év.
2013. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 14 évig szedtem , amikor abbahagytam majdnem 1 évig nem jött meg.Az orvos azt mondta, hogy PCO és ha gyereket akarok hormont kell kapnom és egy kisebb műtétet csinálni, de készüljek fel, hogy nehéz lesz.1 év után kitisztultam és beállt a mensim. Ez tavaly volt.Januárban elkezdtünk a babával próbálkozni és februárban már terhes voltam, hormonok és minden nélkül. Szerintem attól is függ ,hogy mennyi ideig szedted a gyógyszert.
2013. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!