Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miből látja a nőgyógyász...

Miből látja a nőgyógyász hüvelyi ultrahangon, hogy megfog jönni?

Figyelt kérdés
mi utal neki erre?mikor látott akkor 6 nappal menstruáció előtt voltam.Babát szeretnénk és ezzel teljesen kilőtte a hónapunkat.Illetve 5mm a méhnyálkahártyám és erre nem mondott semmit,csak,hogy minden rendben van,és kóros elváltozás nincs.mintha ez normális lenne.
2013. jún. 1. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos az hogy 5 mm nyálkahártyát mondott, attól még bármi lehetséges. 6 nappal mensi előtt pedig semmi olyat nem láthatott amiből meg tudja mondani hogy baba lesz vagy mensi.

Az 5 mm-es méhnyálkahártyával kapcsolatban ez az én kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor még a 25.ciklusnapomtól vastagodhat amíg esetleg meg nem jön?és még akkor van esélyem arra,hogy nem jön meg?:) jujjj egy picike reménysugarat adtál nekem:)de akkor mi a francnak mondta,hogy megfog jönni?
2013. jún. 1. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretnél nagyon lehangolni, de a beágyazódáshoz minimmum 8 mm-es nyálkahártya kell.

És 6 nappal vérzés előtt kb. a beágyazódás ideje lenne. Szóval szerintem ebben a hónapban már ne reménykedj:(

Majd a következő!

2013. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor az én 2 évesem egy csoda, mert 5 mm-es méhnyálkahártya mellett mégiscsak sikerült megtapadnia? Szerintem azért még ne írd le ezt a hónapot, de ha mégis megjön, akkor se csüggedj, kezdj el szedni e-vitamint, az vastagítja a méhnyálkahártyát.


Első válaszoló voltam

2013. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hát én 8 mm-t tanultam. Bár azért hozzá kell tenni, hogy a mérés eléggé orvos és UH gép függő. Egy rosszabb géppel nem is biztos, hogy annyira pontosra sikerül a mérés.

2013. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, pár mm-t szerintem is simán tévedhetnek, emiatt azért még nem kell teljesen leírni a hónapot a kérdezőnek :) Első voltam
2013. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma van a 27.napom,majd elvélik 30 naposak a ciklusaim,ha megjön,kicsit letört leszek az biztos,de ez az első hónapunk még ez korai is lenne,illetve majd ezt a hónapot megnyomom vitaminokkal meg amivel csak lehet.Köszönöm a sok választ tőletek:) majd megirom mi a végeredménye a hónapnak,de szerintem főtt:/
2013. jún. 2. 07:38
 8/8 A kérdező kommentje:
ma megjött,nem tudom hány év után most először 27.napra,lehet a cickafarkfű megtette a hatását!
2013. jún. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!