Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy "sövény" alakú benövés...

Egy "sövény" alakú benövés választja két részre a méhem. Van valaki, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés
Ultrahangon nem látszik, szülés után nem vált le a méhlepény, műtéttel kellett leválasztani, akkor vette észre az orvos.

2013. jún. 3. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ilyen. De nálam már a terhesség elején látszódott (korábbi uh-kon nem, csak amikor elkezdett nőni a méh). Nagyon remek érzés volt, fekszem kiterítve, hüvelyi uh, az uh-os keresi van-e petezsák, szikhólyag stb, és akkor egyszercsak rákérdez tudtam-e, hogy nem sztenderd formájú a méhem, jaj, de érdekes, behívott egy rakat dokik nézzék meg ők is. Ááá.

Amúgy elég sok ilyen kérdést találsz itt is, szív alakú méhre kérdeznek rá.

Nekem a doki azt mondta szülés után megműt, de teljesen problémamentes volt a terhességem (ebből a szempontból, mert amúgy akadt izgulnivaló jócskán), így a szülés után kontrollon, amikor rákérdeztem végülis ő is elbizonytalanodott és inkább hagytuk. Most megint pozitív a tesztem, kistesót szeretnénk, de csak a héten megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mi lesz.

Egyébként minden uh-os (elég sok vizsgált a terhességem alatt) azt mondta, az a fajta behúzódás, ami nekem van, csak a teherbeesésnél jelenthet problémát, utána nem. Itteni kérdésekben meg pont azt láttam másnak meg épp az ellenkezőjét mondták. Ugyanolyan eséllyel tud teherbe esni, csak nagyobb a vetélés kockázata. Na így legyünk okosak.

2013. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnek a hycosi során vették észre, és megműtötték még mielőtt újra próbálkozhattak volna, hogy ne legyen gond a terhesség alatt.

Sima kis műtét, felületi altatásban, elsőre sikerült.

Ők most készülnek az első babára, neki "fejlődési rendellenesség" volt, így született, de csak most derült ki.

2013. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem az első három hónap után (amit végig barnázgattam, vérezgettem - hematómák voltak) problémamentes volt a terhesség, ezért szülés után azt mondta az orvosom, szerinte a következő is sima ügy lesz, fel sem merült a műtét ötlete. Most nekem is pozitív a tesztem, jövő héten megyek orvoshoz. Első válaszoló, szurkolok Neked!
2013. jún. 4. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, 1-es válaszoló vagyok. Érdekes, én is végigbarnáztam és vérezgettem az első 3 hónapot anno a terhességemnél.

Most ilyesmi nincs, ezért bízom abban, így pláne minden rendben lesz. Köszi szépen, én is szurkolok Neked :)

2013. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!