Mikor és hogyan mehetünk meddőségi központba?

Figyelt kérdés
11 hónap sikertelen próbálkozás (általános vizsg. szerint minden ok) után úgy gondoljuk, hogy oda kéne mennünk már. Hátha többet tudnak mondani. Oda kell beutaló? Hogyan működik az egész? Sajnos nem sokat tudok erről a dologról. Köszi a segítséget
2013. jún. 3. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló. Kiválasztjátok a nektek tetsző intézmányt felhivod és kérsz időpontot. Akár több hét is lehet a várólista.
2013. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2013. jún. 3. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel azt az intézetet, ahova menni akarsz, úgyis kell időpontot kérni, majd megmondják kell-e beutaló. Mi a Kaáliba jártunk oda nem kellett, de a barátnőm máshova ment, tőle kértek beutalót.
2013. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit takar az általános vizsgálat? Hormonvizsgálatok, UH-s peteérés vizsgálat, petevezeték átjárhatósági vizsgálat, spermavizsgálat volt?

Én úgy jelentkeztem be a Káliba, hogy előtte megcsináltatttam a HSG vizsgálatot, és friss hormon eredményekkel mentem, mert ezekért ott fizetni kell.

2013. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!