Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, SOS! Segitenétek?

Lombikosok, SOS! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Ma lett volna a beültetésem..Előzmények:1.kudarc:cisztám lett,óriási,2és fél centis.Siker:leszivták és 4 szép sejtem lett.2.kudarc:Csak egy kezdett osztódni.Siker 2.:gyönyörű lett az 5. napra.3.kudarc:utolsó uh-on "csomót"találtak a méhnyálkahártyán.Ma kiderült,lehet,hogy polip és műteni kell.4.kudarc:elmaradt a beültetés,Egyetlenke sitáborba került.Itt bőgök ezerrel,hogy lehet ezt feldolgozni??Fagyasztott embrióból sikerülhet a teherbeesés?Volt valakinak 1 db és fel is ébredt??
2013. jún. 3. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatról nem tudok beszámolni, mert fagyasztottal még nem próbáltam, de az orvos szerint ugyanolyan esélye van annak is. Ha működik, úgy is működni fog. Szerintem ezen ne izgulj, inkább állj hozzá pozitívan. Az idegeskedés többet árt.

Nekem 3 van lefagyasztva, de még nem jutottam el odáig, hogy próbálkozzam velük.

2013. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Eltudom képzelni a kétségbeesésed.Én eljutottam a beültetésig 1 picuri lett beültetve 5 naposan. A 10.-ik napon még minden oké volt,magas volt a HCG a vérben, de 14.-ik napon már csökkentek az értékek és elment.Borzalmas napok voltak.De most teljes elhatározással készülök vissza s fagyi babákért.Higgy a fagyi babátokban és ne add fel!
2013. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sítáborba? :)

Saját tapasztalat: Nekem eddig mind a 11 fagyibabám felébredt! A fiam is sítáboros :) baba.

Sok sikert!!

2013. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hajrá sitáborosok..itt tanultam ezt a kifejezést és bizom a csodában.Köszi a biztatásokat!!!!
2013. jún. 3. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 1 db "fagyi babám" van, amit hamarosan visszakapok, ha minden jól megy. Én is nagyon bízom a "feléledésében". Ja és ez az után történt, hogy az orvos szerint nekem már sejtem sincs!

Csak pozitívan, ezt csak úgy lehet kibírni!

2013. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nagyon drukkolok.Nekünk első lombiknál egysem osztodott!Gondolj arra h még visszakaphatod!Kitartás!
2013. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! A meddőségiben mondták, hogy van olyan nő, akinek egyetlen lombik sem sikerült és mikor fagyi babát kapott vissza, az azonnal megmaradt :)


Kinek mi jön be. Bízz benne, hogy sikerülni fog!!!!!!!

Persze, hogy szépen felébred és majd meg is fog tapadni :)

2013. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg biztató szót,kedvesek vagytok!!Visszaadtátok a reményt,már kezdtem feladni..
2013. jún. 4. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én is fagyibabát kaptam vissza. Én is nagyon féltem mert aznap amikor a beültetésre kellett mennem abban maradtunk, hogy reggel még telefonálok a dokinak, hogy biztos mehetek-e? A doki azt mondta, hogy sajnos nem osztódtak tovább, ketten voltak, és így nem szívesen csinálná meg a beültetést de rám bízza a döntést. Én persze aki nagyon akarta már a babát, mondtam, hogy csináljuk meg és meglátjuk mi lesz. Felutaztunk Pestre, megcsinálták de elmondták ne törjek össze ha nem sikerül. Két hét múlva kellett tesztelnem de én már előtte felhívtam őket mert nagyon fájt a hasam, azt mondták menjek le a védőnőhöz és nézze meg a vizeletet nincs-e fertőzés. Nem volt. És pár napra rá pozitív volt a tesztem. Mikor felhívtam a dokit hangosan nevetett és közölte a nővérekkel, hogy képzeljék pozitív lett a teszt. Két hét múlva mentünk uh-ra és már szívhang is volt. Nagyon boldog voltam és vagyok mert már négy éves nagylány és minden nap örömet okoz. Higgyetek benne és sikerülni fog. Nagyon szorítok nektek és jó egészséget kívánok. Sikerül a baba csak bízzatok kérlek.

2013. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ilyen siker történeteket jó olvasni, mert erőt adnak, hogy akár nekem is sikerülhet.Köszönöm!
2013. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!