Szerintetek, ha viszem a dokinak 3 havi görbémet, és látja, hogy nincs peteérés vagy nagyon későn van akkor ad gyógyszert?

Figyelt kérdés
Megint a ciklus 24.napján tartok és még nem volt peteérésem. Endokrinológushoz járok. A nődoki mondta, hogy ha most meg lesz a tsh eredmény menjek vissza hozzá. Úgy tudom, hogy a pajzsmirigy betegek nem szedhetnek Clostylbegitet? 4 hónapja szedem a Letroxot és a hőm alapján is biztosan lejebb ment a Tsh érték. De már nem tudom mikor fog végre a doki valamit csinálni. Nekem mindig is hosszabb volt a ciklusom, de ennyire azért nem. Már nem értem az egészet és nagyon szeretnénk a babát.
2013. jún. 8. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ciklusom 26.napján volt peteérésem pozit teszteltem mult héten.ALulmüködésem hashimotom IR-em van.Kaphatsz clostyit bár nekem nem sokat ért.Sok sikert :)
2013. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljes 3. napi hormonsor kell ahoz, hoyg bármit kezdjen veled a hőgörbe max infonak jó.
2013. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem hormon vv nélkül kiirta.
2013. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mit?
2013. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az endokrinológus milyen vizsgálatokat végeztetett? Ami az általad leírtak alapján nem ártana: 3. és 21. napi hormonsor, cukorterhelés + inzulinszintek (legalább 3 pontos)

Sajnos az orvosok egy része minden előzetes vizusgálat nélkül felírja a clostylbegitet, anélkül, hogy a tényleges problémát orvosolná. Nem a pajzsmirigyesek nem szedhetik egyébként, hanem a PCOS (és IR) betegek. De sokaknak még akkor is felírják. A megoldás egy jó endokrinológus, aki elvégezteti a szükséges vizsgálatokat és az eredményeket kiértékeli.

2013. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A clostyt irta ki hormon vv nélkül.
2013. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Remélem már máshoz jársz, ilyet felelős hozzáértő doki soha nem tenni. A closty nem egy játékszer, ha gond van a hormonokkal nagyon komoly gond i lehet belőle.
2013. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem járok máshoz.A terhesgondozásra is hozzá fogok menni. Ő az osztályvezető prof a klinikán.ha ésszel orvosi felügyelet mellett szedi valaki a clostyt fokozatosan emelve semmi baja nem lesz ez a legenyhébb stimu gyógyszer nem is hat rengeteg nőnek semmit.
2013. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, de ha van hormonális bajod amit elötte nem vizsgált ki akkor bizony árthat a legkisebb adag is.
2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan miben árthat? Kiváncsi vagyok.... IRem van PCOS em nincs az nem hormon vv hanem uh kép alapján látszik/PCO hoz kell a hormoneredmény a tünet együttes és az uh kép/ pm gondom van az sima vérképböl látszott már ki volt kezelve mire elkezdtük a clostit öszintén kérdem milyen hormonra gondolsz amit elcsesz a closty? Ha magas a prolactin max nem sikerül töle teherbe esni.Ha valakinek szimplán nincs peteérése azokon segit:)rajtam segitett
2013. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!