Vannak itt profi hőgörbe olvasók? Meg tudnák mondani hogy van-e egyáltalán ovulációm?

Figyelt kérdés

ezek régi adatok most kezdtem el újra mérem

hüvelyben mérem 10 percig

[link]

[link]

[link]

segítséget köszönöm!


2013. jún. 9. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem egyértelműen van. Az első görbe egyébként nagyon szép, kár, hogy leesett a végén a hő (gondolom babát szeretnétek) Drukkolok, hogy egyszer fenn maradjon. Egyébként egyszer érdemes azért progeszteron szintet is nézetni (luteális közepén, kb. 7. dpo-n) abból kiderül 100%-osan, hogy volt-e ovud.
2013. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen nagyon szeretnénk már babát :) de az orvos elküldött hogy menjek vissza később :(
2013. jún. 9. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Na itt az első válaszolónak igaza van.A progeszteron szintedet jó lenne tudni,mert le le esik és annak nem kellene ennyire ingadozni.Amúgy mióta szeretnétek?Ha meg az orvosod elküldött akkor menjél szépen el egy másikhoz!!!Mindenkinek azt tanácsolom hogy ne hagyja magát,mert 3 éve várom a babát és ha nem hallgatok annyira a dokimra akkor már régen sztem lenne.Mindegy,ha teheted legalább egy hormonsort nézess meg.Amúgy tényleg aránylag jó görbék ezek :)
2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatásotokat :) augusztusba lesz 2 éve :(
2013. jún. 9. 18:13
 5/6 Kerria ***** válasza:

Bár már csak megerősíteni tudom a többieket, azért én is megírom:


Úgy látom van ovu-d, ami nem tetszik (de ezt is kifejtették a többiek), hogy ekkora ingadozás nem szokott lenni.


Gondolom ugyanazzal a hőmérővel, belső hőt mérsz, minden nap kb. ugyanabban az időpontban, még mielőtt bármit is mozognál...

2013. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 éve???És el mert küldeni az orvosod?Úristen.Remélem minél előbb babás leszel,de én ezt nem hagynám,azt hittem néhány hónapja csak,de 2 éve...
2013. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!