Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik Meforalt szednek, vagy...

Akik Meforalt szednek, vagy szedtek hogyan alakultak a dolgok teherbeeséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Meforalt szedek kb:3 hónapja.Az elmúlt 2 hónapba pontosan megjött a menzeszem 33 napra.Ma már a 47.-ik napon tartok,de még jele sincs hogy megjönne.Nektek sikerült a baba már?És hányadik hónapba a gyógyszer szedésének kezdete után?
2013. jún. 13. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Merckformin xr-t szedtem első honapban sikerült a gyogyszer mellett előtte 8 honapig nem
2013. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Nekem a teszt még semmit se mutat! :(

De azért bizakodó vagyok a Húgomnak is csak 70nap után mutatta ki a teszt a keresztfiam.

2013. jún. 13. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, pont egy ilyen kérdés hangzott tegnap el a facebook zárt csoportjában, és rengeteg válasz jött rá. Ott úgyis amúgy mindig ez a téma.

Szóval ha van kedved csatlakozz, semmilyen kötelezettséggel nem jár, viszont cserébe sok az infó csere PCO/IR-rel kapcsolatban:

[link]

2013. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,csatlakoztam!!
2013. jún. 13. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
:) szupi, szerintem hasznos lesz. Én is csak egy hete vagyok kb tag, de már bővültek az ismereteim:)
2013. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!