Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A ciklus 16. napján milyen...

A ciklus 16. napján milyen vastag lehet a méhnyálkahártyám?

Figyelt kérdés
múlt hónapban mensi előtt vékony volt 5mm.azóta szedek vitamin készítményt,sok gyümölcsöt eszek,vörösboroztam,és multis pezsgőtablettát iszok.szerintetek milyen vastag lehet?(ezért nem szaladhatok dokihoz h.nézze meg).szerintetek ezek használtak?
2013. jún. 17. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

igazán a sok-sok hús!!! fehérje vastagít és az E vitamin (napi 3x100mg) és a vörösbor is szupi!!!!!


Ha ezeket betartod, akkor a 16.napra már 14-15mm is tud lenni (saját tapasztalat)

2013. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nagyon vagyok húsos:S hetente 1x-2x de többet sosem tudtam enni belőle:) most érik sok gyümölcs és azt eszem inkább:) illetve a tej-túró nagyon szeretem:)
2013. jún. 17. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem most a 15. napon 13 mm volt.erre azt mondták nagyon jó
2013. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!