Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A. R. O. -sok, hol tartotok?...

A. R. O. -sok, hol tartotok? Hogy "bírjátok"?

Figyelt kérdés
én a SOTE-ra járok, néha úgyérzem sose lesz eredménye..

#SOTE #a.r.o. Meddőség
2013. jún. 23. 14:11
 1/7 Lilla 0210 ***** válasza:

Szia, hol tartsz most?

Én még csak a vérvételeket csinálom, szerdán lesz az utolsó.

2013. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is.. Csütörtökön megyek a másodikra.. Aztán hétfő,kedden párom,szerdán pedig a terheléses..

Mondtak már valamit, hogyan tovább?

2013. jún. 25. 09:21
 3/7 Lilla 0210 ***** válasza:

Nem mondtak semmit, első lépésként kivizsgálnak, hogy bármit is mondhassanak. Akkor még nagyon az elején vagy Te is.

Ha a vérvételeknek vége konzultációnk lesz 3-án, addigra a férjem sperma vizsgálata is meglesz, és akkor elmondják mi a legjobb megoldás nekünk.

Kíváncsi vagyok mit mondanak.

Mióta nem jön a baba nálatok?

Mi másfél éve próbálkozunk.

2013. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lilla 0210 ***** válasza:
Viszont annyit tudok a prolaktinom jó, mert nekem nem volt terheléses a 3-on, elmaradt:-)
2013. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Legalább valami jó hír :)

Én holnap megyek terhelésesre, reggel mondták, hogy mégsem jöv.hét.

Nem tudok még konzultációról, lehet holnap rákérdezek, hátha. Klinikán van a dokid is?

2013. jún. 27. 12:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja. :) Mi is 1 éve, közben volt műtét endometriózis miatt, de így legalább biztosan tudjuk, hogy átjárhatók a petevezetők.. Írj majd, ha gondolod hogy haladtok.. :)
2013. jún. 27. 12:27
 7/7 Lilla 0210 ***** válasza:

Szia, 1 hete volt az első inszeminációm, eddig jutottunk:)

Te hol tartasz? Remélem már babát vársz;-)

2014. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!