Mitől van az, hogy megvan minden terhességi tünetem és a teszt negatív?

Figyelt kérdés
Tüneteim:szédülés,néha hányinger,érzékeny vagyok a szagokra, feszül a hasam alja és fejfájásom is szokott lenni.
2013. júl. 3. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy túl korán csináltad a tesztet, vagy csak nagyon szeretnél már babát és beképzeled a tüneteket.
2013. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány napja késik a menzeszed?

Lehet még korán teszteltél. Ha már több mint 1 hete késik a menzeszed, akkor szerintem nem vagy terhes, ha a teszt negatív. Ha még csak 1-2 napja késik, akkor szerintem hétvégén tesztelj még egyszer.

Sokan, akik már nagyon szeretnének babát, néha beképzelik maguknak a tüneteket, ezt nem megbántásból írtam, én is voltam így, már 2 hete késett, a teszt negatív, de hányingerem volt reggelente. Végül megjött.

2013. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak ugyan ezt gondolom én is!
2013. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mensim már 1,5 éve nincs (doki nem akart semmi gyógyszert adni hogy legyen,azt mondta hogy felesleges)már 10 éve próbálkozunk de még semmi sajnos amúgy pcos vagyok,több mint egy éve nem is voltunk a gyerek témán beletörődtem hogy nem lehet és most meg újra rosszul vagyok csak nem tudom hogy mitől,:( .
2013. júl. 3. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmentem volna hormonkezelésre már régen. Simán meg lehetett volna oldani. Ha nincs menzid nincs peteérésed sem. Nem normális az az orvos!!!!
2013. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!!

PCO-val nem nőgyógyászhoz, hanem endokrinológushoz kell menned. IR-ed is van? Fontos lenne tisztázni, mert nem csak a teherbeeséssel lesz problémád.

Egyéb hormongondok? Mindenre kivizsgáltak? Párodat?

És nem 5 éves, hanem friss eredmények kellenek.


Nagyon szurkolok, hogy ne így legyen, de a tüneteid álterhességi tünetek. Nagyon sok nő esik ezen át, aki régóta akar babát. Én 4 hónapon keresztül minden hónapban terhesnek éreztem magamat, majdnem beleőrültem.


Keressetek egy komoly orvost, illetve 10 év után jelentkezzetek be egy meddőségi központba, ott mindenre fény derül. A BMC államilag támogatott, és az úti költség visszatéríthető, ha vidékiek vagytok.


Ne értsd félre, nem megbántásból írom amit most fogok, hanem azért, mert én is csak ültem a seggemen és a nőgyógyászomtól vártam a csodát, mintha az ő dolga lenne teherbe.

Ha nagyon szeretnétek azt a babát, akkor ideje összeszedned magadat és cselekedni.

Én addig vártam, amíg egy csomó hormongondot összeszedtem, és még egy agyalapi mirigy daganatot is növesztettem, ami szintén gátolja a teherbe esést. Szóval cselekedj!

Én drukkolok

2013. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!