Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Járt-e úgy valaki, hogy a 2....

Járt-e úgy valaki, hogy a 2. baba nem jött össze, és kiderült, hogy a spermával van a probléma betegség, vagy állandó gyógyszerszedés miatt?

Figyelt kérdés
Mi ebben a cipőben vagyunk, alacsony a spermaszám egyelőre ennyit mondtak telefonban. Urológiára kell mennie a férjemnek, de nem tudni, hogy betegség áll-e a háttérben, vagy az, hogy miután a lányunk megszületett nemsokkal rá állandó gyógyszerszedő lett.
2013. júl. 5. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az első baba is alacsony spermaszám miatt nem jött. Az orvos azt mondta, hogy a spermaszám mindig változik, mert régen az én férjemé is tökéletes volt. Így csak lombikkal lehetett meg a babánk. De nálatok mennyi az az alacsony?
2013. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, h az elsővel szerencsétek volt, mint nekünk a másodikkal.

Nálunk azt mondták, h csak lombikkal lehet gyerekünk a sperma miatt és most mégis spontán lett.

2013. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hogy mennyi az az alacsony, nem tudom megmondani, egyelőre csak ennyi infót kaptam telefonon keresztül. Júl.16-án megy urulógushoz, ott gondolom majd többet fog megtudni. Lehet a gyógyszer okozza, de lehet áll valami a háttérben.

És tényleg olyat is hallottam, hogy az elsőnél szerencsés helyzet volt, a második pedig (ebben az esetben a nő "hibájából") 2 évet váratott magára. Remélem semmi komoly dolog nincs és hamar lehet változtatni a helyzeten. Ahh....

2013. júl. 6. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! A magyar talajban egyre kevesebb a szelén, ami miatt csökken spermaszám.Szelén és egyéb gyógynövények, természetes anyagok fogyasztásával növelhető a spermaszám, ha nem más van a háttérben.
2013. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megvan az eredményünk, sajnos szinte II. fokú sterilitást állapítottak meg. Még folynak vizsgálatok, hormonszintet nézik a férjemnél, 2 hét múlva lesz eredmény, csütörtökön megy here UH-ra. Lehet, hogy eddig sem volt túl fényes, és csoda, hogy kislányunk megszületett. A gyógyszer pedig ennyire lerontotta, az amúgy sem túl fényes spermaszámot. Jelenleg csökkenti a gyógyszeradagot, de elhagyni állítólag nem lehet :( Hónapok alatt kell visszaállnia napi 2 tablettára, utána lehet újabb spermavizsgálat. Hát ki vagyok borulva, erre soha az életbe nem számítottam, soha nem gondoltam, hogy velünk ilyen előfordulhat...nem tudom mi vár még ránk.
2013. júl. 23. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Csak ne idegeskedj! Mindenre van megoldás.Lehet a spermaszámot és a mozgékonyságot is növelni gyógynövényekkel.Mire szed gyóygszert a férjed? Nem váltható ki mással, aminek nincsenek ilyen kellemetlen mellékhatásai?Akár privátban megíthatod.
2013. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a spermaszáma így? Nekünk tényleg nagyon vacak a sperma és így is lett gyerekünk. 2-3 millió/ml.
2013. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem váltható ki másik gyógyszerrel, ami helyettesítő gyógyszer, mind "rokon" ugyanezeket okozhatja. De csökkenti az adagot. Tegnap kiderült az UH-on, hogy herevisszere van, ami "meleget" ad, így a spermák ugye pusztulnak. Vagy gyógyszert kap rá, vagy műteni kell. Úgy néz ki több minden összejátszik, de nem reménytelen :)
2013. júl. 26. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! A lényeg az utolsó mondatod vége, hogy nem reménytelen! Sikerülni fog és meglesz a várva várt gyermek, csak kitartás.
2013. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Most egy kicsit elterelődött a figyelmem erről, 1 hétig nyaraltunk, tegnap érkeztünk haza, kedden már megyünk vissza az urológiára az eredményekkel. Kíváncsi leszek mit ajánl, műtétet, vagy gyógyszeres kezelést. A nyaraláson nővéremékkel voltunk, ott van három kislány, a legkisebb 9 hónapos. Az én drágám kérte, hogy neki is legyen egy ilyen kis Zsófikája otthon....igyekszünk teljesíteni a kérését...
2013. aug. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!