Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatóságinál,...

Petevezeték átjárhatóságinál, hogy ha a kontrasztanyag nehezen indult meg, lehet, hogy volt ott valami akadály? Nagyon feszített már, abba akarták hagyni nehogy elájuljak, amikor megindult és végül feltelt mindenkét oldalon

Figyelt kérdés
Ma voltam vizsgálaton, rögtön próbálkozhatunk? kb. 5 nap és peteérés.
2013. júl. 10. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

hú, ez jó jel....nem mondták, hogy egy hónapot ki kell hagyni? Mert radioaktív a cucc, amit beadnak ilyenkor, mi védekeztünk egy hónapig, utána nem, viszont a vizsgálat után kb a 3. ciklusban megfogantam spontán, pedig Kaáli volt már soron.

Az átjárhatóságinál nekem azt mondták, mindkettő el van záródva, de én éreztem, hogy kifolyt a cucc a hasüregembe, szóval nem igazán hittem el...de lehet hogy pont ez volt, ami miatt átjárható lettem, legalábbis az egyik biztos :)

Ja, és csináltam Aviva tornát, az is jó a petevezető problémákra, szerintem próbáld ki, mielőtt lombikba fognál, illetve adj időt magatoknak. Én eldobtam a hőmérőt, mert hogy úgyse lehetek terhes, megmondták..aztán puff, rá pár hónapra mégis :)))

2013. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a doki, hogy nyugodtan lehet azonnal próbálkozni, nem okoz kárt a dolog.

Volt olyan kismamája, aki mindkét alkalommal rögtön az átjárhatósági után esett teherbe. Mindkét baba egészséges volt. :-)

2013. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Probalkozzatok azonnal, ne varjatok.

Valoszinuleg volt ott egy kis osszenovesed, es meg tudtak nyitni.

Ne vesztegessetek idot.

Amikor nekem volt hsg-m, mondta az orvos, hogy azonnal probalkozhatunk.

2013. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azonnal próbálkozz, mert sokkal nagyobb így az esély, hiszen szépen kitisztult a petevezetőd :)

Nekem is azonnal összejött átjárhatósági után :)

2013. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
első vagyok....szóval nekem azt mondta a dokim, hogy mivel a HSG-t a ciklus elején csinálják (már nem emlékszem pontosan, de 9. nap lehetett), akkor abban a ciklusban már ugye érésnek indul egy pete, és mivel oda sugaraznak, nem biztos, hogy nem sérül annak a petének a DNS-e...ezért ajánlotta, hogy inkább hagyjunk ki egy hónapot, és a következő ciklustól próbálkozzunk. Ennek szerintem igenis van értelme és valós biológiai alapja. De te tudod..
2013. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez az utolso hozzaszolas hulyeseg. Kb.akkor a szamitogeptol meg a mikrotol is szabaduljon meg, mert az is sugaroz.

S ciklus 6.napja korul csinaljak, meg peteeres elott, semmi baja nem lesz a petejenek.

2013. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is direkt rakérdeztem.azt mondtak nyugodtan lehet probalkozni mert sugaradag annyinak felel meg mint amennyit 3nap alatt összeszedsz a szabadan a napbol.és hogy par nap alatt kiürül.mondjuk mi anno nem probalkoztunk mert nekem is fajt és egy hétig még csak kakalni is alig mertem nemhogy szexre gondolni. de a következö honapban összejött.a doki szerint azért fajhatott mert volt egy kis letapadas elzarodas amit kitisztittott a kontrasztanyag. sok sikert
2013. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
örülnék, ha nem hülyéznél le! Az orvosom azt hiszem nem hülye, és egyet is értek vele. Már csak a jobb félni, mint megijedni elvén is, mert hiszen ha neadjisten valami baja lenne a magzatnak, nem fogod azt mondani az anyjának, hogy hát márpedig nem amiatt van, akkor az ilyen okoskodók eltűnnek ám.....
2013. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem hulyeztelek le, a valaszra irtam, hogy hulyeseg.

Ha mondjuk terhes lenne, es eltorne a laba, akkor is megrontgeneznek, es erne sugarzas.

Es hany olyan no van, aki nem tudja az elejen, hogy terhes, es eri sugarzas.

A tobbiek szerint is lehet, egyedul te mondod, hogy nem

2013. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, hogy a másik kettő szobatársamnak, akinek ugyanezt a vizsgálatot csinálták, ugyanazt mondta az orvosuk (tehát másik két orvos is!) hogy védekezzenek abban a hónapban. Egyébként a lábad az nem a petefészked környékén van, ergo ha eltörik egy terhes nő lába, akkor a lábát éri a sugárzás és nem a méhét, petefészkét (arra terítenek köpenyt ugyebár), míg ennél a vizsgálatnál direkt a petefészkeket, vezetékeket teszik ki a sugárzásnak, akár percekig is....A kedves kérdező meg majd eldönti, hogy mit rizikóz és mit nem, nem veszt semmit, ha kihagy egy hónapot.
2013. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!