Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Azok, akiknek sokáig nem jött...

Azok, akiknek sokáig nem jött össze a baba (min.2 év), mit éreztek, amikor meglátták a pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy az anyukákban eléggé nagy a közlési vágy, ha gyerekről, vagy terhességről van szó, így biztos azok is akarnak írni, akik 2 évnél kevesebbet próbálkoztak, de kérem ne tegyék! Köszi.)

2013. júl. 11. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont 2 év múlva sikerült az első babánk, nem is hittem el rögtön, annyira hihetetlennek tűnt, az első sokk után potyogtak a könnyeim és a férjemnek is!
2013. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem akartam elhinni. Csak ültem a buditetőn, néztem a tesztet, és vigyorogtam. A párom csak nézett, nézett. Sokáig meg sem tudtunk szólalni. 3,5 évet vártunk kb. és én már titkon le is tettem róla. Volt eü előzménye, és igazából ezért nem hittem benne, hogy terhes lehetek. Külső beavatkozásról meg hallani sem akartam. De ennyi idő után spontán, a mai napig is szinte hihetetlen. Ma a legény 1,5 éves, és gyönyörű....
2013. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
7 év után lett pozitív tesztem. Nagyon boldog voltam, sirtam örömömben. Már 10 napja késett. Erős tesztem volt. aztán másnap megjött :( Elvesztettük :(
2013. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Örülök az örömötöknek!

Kedves utolsó, sajnálom, ami történt. Remélem azóta lett másik babád!

2013. júl. 11. 15:24
 5/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, de most megyek 2.lombikra :)


Kívánom, hogy hamar babásodj Te is :)

2013. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2 ev es 6honap utan lett pozitiv a teszt.

Gorcsolt a hasam, mint mensi elott, delutanra mar teljesen feladtam es rapisiltem a tesztre. Amikor feljott a kontroll csik, es nem lett meg egy, mondom:jo, akkor ennyi volt. Kitettem a tesztet az a haloban az asztalra, kimentem kidobni a dobozt, poharat, es mire visszaertem, ott volt a masodik csik. Ugy sirtam, hogy alig birtam abbahagyni.

2013. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 a legjobbakat kívánom neked!

#6 kicsit bele libabőröztem :)

2013. júl. 11. 16:58
 8/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, persze azt mondanom sem kell, gondolom, hogy utana ketnaponta teszteltem. :)
2013. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy leírom ide!

Mi a párommal már 2 éve próbálkozunk sikertelenül! El sem tudom hinni, milyen érzés lehet pozitívat tesztelni...! De az olvasottak alapján, elöntött egy érzés és könny szökött a szemembe!

Sajnos annyi negatívat teszteltem, hogy most még nem hiszem el, egyszer majd nekem is sikerülhet! :(

Olyan jó olvasni ilyen pozitív élményeket, erőt ad és talán egyszer majd Én is, Mi is átélhetjük ezt az érzést!!! :)

Gratulálok a "kis mamiknak", jó egészséget és boldog babavárást kívánok!!! :)

Kérdezőnek és a 2.lombikra készülőnek, kitartást és mielőbbi boldog, egészséges babásodást kívánok!!! :)

"K"

2013. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Koszi, es hidd el, Neked is sikerulni fog!!!!!

6-os. :)

2013. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!