Era31 kérdése:

Mit tehetunk hogy minel hamarabb terhes maradjak?

Figyelt kérdés
Nyolc evig szedtem (megszakitassal) fogamzasgatlot (triregolt).12 eve vagyunk egyutt a parommal,2009ben eskuvo utan abbahagytam a szedest, de meg mai napig sem sikerult teherbe esnem.
2013. júl. 23. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltatok kivizsgáláson mindketten?
2013. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kivizsgáltak már benneteket alaposan?
2013. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
doki mit mondott?nem hiszem h 4 éve csak simán próbálkozotk és NO doki.
2013. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Upsz... Tri-regolt max. fél évig lehet szedni. Szerintem sürgősen keress egy dokit, lehetőleg ne azt, aki 12 évig szedette veled ezt a gyógyszert.
2013. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is több évig szedtem,majd egy másikat,mikor abbahagytam, köv. hónapban összejött a baba.Már 5 éves lesz a fiam:))szoval nem biztos h a gyogyszer a gond.

amugy én ennek az utodját szedem most,sajna már nem jo az amit szülés elött kaptam,annak sok mellékhatása jött ki,és alapos vizsgálatok után és többféle gyogyszer kiprobálása után adta ezt a doki,mert ami a gyengébb gyogyszerekben van hormontartalom,az a szervezetemnek nem elég hogy kellően védve legyek.

2013. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnal es azt mondta meg probalkozzunk es ha egy even belul nem jon ossze lepunk tovabb.
2013. júl. 25. 15:26
 7/7 m.aliz80 válasza:

Szia!

Baratnommel is ez volt... 12 evig probalkoztak es semmi. Aztan elmentek egy budai maganklinikara, es kiderult h felnottkori liszterzekenysegben szenved... Ez nagyon sok galibat okoz.. Fel evig tartotta a dietat. Most 2 kislanyuk van:) egy 4 es egy 3 eves:) erdemes utananezni.... Sok sikert:)

!

2013. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!