Volt olyan akinek vérzés előtt mindig fájt a cicije és amikor terhes lett nem? VAGY CSAK KÉSŐBB?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jelen.:)

Annak idején a menzesz előtt kb. 1-másfél héttel volt mellfeszülés, mellfájdalom, mindig tudtam, hogy akkor 1-másfél hét múlva meg fog jönni.

Aztán mikor babát terveztünk és összejött, akkor ez nem volt. Akkor fel sem tűnt, hogy nem feszül. Hanem mikor kimaradt a vérzésem és már meg kellett volna ugye jönnie, akkor éreztem nagyon durván, hogy fájnak a melleim. És piszkosul érzékenyek voltak. És akkor csináltam tesztet is. 3 éves lesz nemsokára a fiam.:)

2013. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jujj de jó :))))Mi már régóta várjuk,de most a szédüléseken kívül,nincs semmi.Vártam a cicifájást és eddig semmi és nekem is egy héttel előtte már szokott :)) jajj hátha
2013. júl. 19. 15:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod:))))))
2013. júl. 19. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem szintén egy másfél héttel menszesz előtt úgy fájt,mint ha le akart volna szakadni!Volt,h.aludni alig tudtam!Ahogy terhes lettem ez elmaradt!Már-már hiányzott,rohantam a patikába és a mellfájdalom kimaradásának oka itt ugrál az ágyon!:-D 3,5 éves a kis hercegem! Ami érdekes,h.kb.fél éve,h.újra fáj menszesz előtt,pedig már örültem,h.a szülés ez megváltoztatta végérvényesen!Hát úgy úgy látszik mégsem!Reméljük neked is annak a jele lesz,ha már ennyire örülsz;-) Sok boldogságot!
2013. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De jó olvasni ilyen szép történeteket:) én is nagyon remélem hogy ez lehetne a jel :))) köszönöm a válaszod:)
2013. júl. 19. 16:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mindig fájt legalább egy héttel előbb, aztán amikor terhes lettem, akkor nem, csak pár nappal a vérzés kimaradása után, de akkor nagyon :)
2013. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:)) köszönöm,ma volt egy pici pecsételés 26.napom de a cicim csak érzékeny nem fáj,nem értem már mi van velem:(((azért még reménykedem...
2013. júl. 22. 14:18
 8/11 anonim ***** válasza:
tesztet nem csináltál?
2013. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Negatív lett :(( több mint egy éve várjuk a csodát ...
2013. júl. 23. 09:33
 10/11 anonim ***** válasza:
:-( Sajnálom!De ne add fel!Hidd el megérkezik a csoda!Nekünk 3,5év után sikerült!Sok minen közre játszhat!Mi mindketten munkát váltottunk,más városba költöztünk...és 4hónap múlva pozitív lett a teszt:-D Van remény,hidd el!;-)
2013. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!