Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Spermaszám növelésével,...

Spermaszám növelésével, aktivitásával kapcsolatban ki mire esküszik? MacaVibe, FEr14, Profertil? Vagy van még más is? Adjon valaki egy halvány reményt, kérem szépen!

Figyelt kérdés
Nagyon rossz eredménye lett a férjemnek, lehet gyógyszerszedés miatt, de lehet más is a háttérben, még vizsgálódnak.
2013. júl. 23. 22:29
 1/6 anonim válasza:
0%
tej
2013. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosi vizsgálat a legfontosabb.

Én pedig a fer 14-re esküszöm. Tudom nagyon drága, de az én férjemnek 3 millió/ml volt a spermaszáma.

Megvettem, mindent megteszünk alapon. Abban a ciklusban kb 3 hét szedés után) terhes lettem.


Előtte 2,5 évig nem, de nekem is voltak problémáim.

2013. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a fer14 sajnos nem sokat segített, pedig megevett kb 5 dobozzal. Utána szedett E-vitamint, folsavat, Calciumot, magnéziumot, B -vitamint. Olcsóbb volt így megvenni, persze nem szedett mindent minden nap. Nemrég teherbe estem, bár sajnos elment a baba. De legalább tudjuk, hogy van remény!
2013. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben kiderült, hogy here visszér áll a háttérben, meg gondolom az, hogy állandó gyógyszerszedő a férjem. Most lehet műtét lesz a következő lépés és persze folyamatosan csökkenti a gyógyszer adagot. Lehet ráállunk valamelyik vitaminra is ezek közül :)
2013. júl. 26. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:

fer14, de még inkább komplex multivitamint kellene szednie, amiben mindenből elegendő van (a gyógyszergyáriakban általában kevés van...)


férfinak ilyen szempontból legfontosabb (tehát legyen a vitamincsomagban): SZELÉN és E-vitamin

C-vitaminból is legalább napi 1000-2000mg

2013. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a választásnál odafigyelek, hogy ezek benne legyenek!!!
2013. aug. 5. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!