Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endokrinológia után Szent...

Endokrinológia után Szent János Kórház Meddőségi központjában járok (járunk a férjemmel) Mik a tapasztalatok ebben a meddőségiben?

Figyelt kérdés

Endokrinológus által felírt gyógyszereket szedem(Merckformin,és Bromocriptin)a javaslatára diétázom,és napi rendszerességgel tornázom is(sikerült is lefaragnom magamról 14 kg-t,6 hónap alatt)Több vizsgálaton túl vagyok már,férjemmel minden ok,nálam a PCO-t diagnosztizálta az orvosom(mellette még diabéteszes is vagyok,igaz szövődmények nélkül),HSG eredményem pedig a jobb oldali petevezető elzáródását mutatta ki.Mindezek tudatában az endokrinológus tovább küldött a Budai Meddőségibe,ahol újabb kivizsgálások,javarészt hormon vizsgálatok következnek.

Aki hasonló helyzetben van,és van tapasztalata akár a problémát illetően,akár a kórházzal kapcsolatban LEGYEN SZÍVES ÍRNI,milyen eredményeket,vagyis mennyire lehet eredményes ez az újabb kórházi kivizsgálás?

Bár én azzal nyugtatom magam,hogy ettől jobb helyen nem lehetek,mert már jó pár év eredménytelenség van a hátunk mögött,szóval abszolút indokolt,hogy végre egy meddőségi központban vizsgálódjanak a problémámat illetően.



2013. júl. 29. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
jó intézmény, sikeres, de az orvosok nem a lewgkedvesebbek sjanos érzödik hogy Tb által finanszirozott. Nem magyaráznak sokat, futószalagon mennek a dolgok. Sokat kell várni, de az eredményeik jók és ha el tudsz vonatkoztatni a néha pokróc stilusuktól akkor ajánlom.
2013. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első alkalommal,amikor az adatokat felvette egy orvos (a nevét sajnos nem tudom,elég idős bácsika volt),nagyon aranyos,és kedves volt,amint a leleteim közt keresgettem,amit éppen kért,többször elmondta,hogy csak nyugodtan,nincs semmi sürgető tényező!Ezzel csak azt akartam mondani,hogy Ő éppen,akkor nagyon szimpatikus volt.Igaz ez nem túl sok tapasztalat,de a nővérek,és a személyzet tagjai is nagyon kedvesek voltak.Kíváncsian várom a dolgok pozitív végkimenetelét :)
2013. júl. 29. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is ott kezdtük, de nekünk a nagyon barátságtalan fiatal doktornő jutott. A személyzet, ápolók kedvesek voltak, de iszonyú sokat kellett várni és tényleg futószalag, ahogy az előttem író is írta.Bár első alkalommal velünk is kedves volt ez a doktornő, de (mivel nem adtunk pénzt- és hát ezért is jöttünk ide) következőkben már nem volt kedves, és utolsó találkozásunkkor kiabált is velem egy félreértés miatt. És ilyet mástól is hallottam.

Amúgy ott csinálták a hsg-t, a férjemnek spermavizsgálatot, a hormonokat még sztk alapon csináltattam, azt az eredményt már vittem. Mást nem csináltak.

Szerettem volna inszeminációt, de ők 3 hónapig terminált együttlétet "csináltattak" velünk, pct vizsgálatot kértem volna, a doktornő csak nézett.

Ezek után mi átmentünk a pesti Kaáliba és 1,5-2 hónap múlva már babát vártam az első sikeres inszemináció eredményeként:)

De sok mindenkinek segítettek!

Mindenki azt dícséri, ahol sikerült!

Ha javasolhatok valamit, a doktornőt kerüld el!

Vagy adj neki pénzt, és kedves lesz!

Sok sikert nektek!

2013. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igy van ahogy a 3-as irja. Elsőre mindenkinek kedvesek, de várják a pénzt, igaz olcsobb mint a fix áras Kaáli, de itt sme árt adni. (első voltam)
2013. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat,egyébként ha lenne annyi pénzem,akkor magán klinikára mennék ahol az ember fenekét tisztára.... na mindegy!Némi bunkóságot azért képes vagyok lenyelni :)

Remélem sikerrel járunk,és nem kell újra beszállnom a mókuskerékbe...

Minden porcikámmal vágyom az anyaságra,nem rettent el a célom felől semmi,mindent elviselek a szent cél érdekében!

2013. aug. 1. 08:20
 6/6 anonim válasza:

Nekem merőben más tapasztalataim vannak. Én a fizetős Kaáliba kezdtem, de ott annyira bunkó orvost fogtam ki, aki 10 perc alatt lezavart, ráadásul 4 órát kellett várni, mikor előre leegyeztetett időpontra mentem... Úgy gondoltam ezért nem adok ki pénzt, ennél egy TB-s hely sem lehet sokkal rosszabb...

Így kerültem a BMC-be a Szent János Kórházba, ahol csupa pozitív tapasztalataim voltak. Mindenki mindig segítőkész volt ( recepciós,nővér, műtős, doki...), soha nem kellett 4 órát várni, mint a Kaáliban, maximum 1-2 órát. Dr Szűcs volt az orvosuk, aki kicsit távolságtartó, de nagyon jó

szakember, alapos. És a legfontosabb, hogy fél év alatt teherbe is estem! ( előtte 5 évig próbálkoztunk mindenféle magánorvos, magánendokrinológus segítségével, hiába)

Magyarázgatni maguktól tényleg nem érnek rá ( de a fizetős helyeken is hasonló a tapasztalatom), de ha úgy mész oda, hogy összeírod a kérdéseidet, akkor mindig mindent megválaszolnak.

2015. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!