Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor kell orvoshoz fordulnom?

Mikor kell orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok a párom pedig 27. 5 hónapja próbálkozunk a babával, de eddig semmi, még csak nem is késik a menzeszem soha. Tanácstalan vagyok, hogy mikor kellene orvoshoz fordulnom. 20 éves koromban azt mondták endometriózisom van, akkor volt is 2 műtétem, azóta nincsenek cisztáim se. Az is lehet, hogy mégsem volt endometriózisom? Mert hát azóta a nőgyógyászom még csak nem is emlegeti, sőt nem is utal rá, hogy lenne. Régebben fogamzásgátlóval védekeztünk.
2013. aug. 2. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyen fiatalon egy évet szoktak mondani, de én a helyedben az előzményekre való tekintettel megemlíteném az orvosomnak hogy aggódok, mert ha endód van megint, akkor azt ismét műteni kell, különben nem tudsz teherbe esni. Lehet hogy egy eü. kürettel, vagy egy laporoszkópiával/ méhtükrözéssel érdemes lenne kizárni az endót, és akkor van értelme kivárni az egy évet :-)
2013. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az orvosok ha ilyen fiatal vagy elhajtanak,hogy majd akkor gyere vissza ha egy éve nem jön a baba,sőt valaki 2 évet mond,mivel 2 év után nyilvánítható valaki meddőnek.
2013. aug. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!