Milyen tapasztalatok van a menses előtti barnázásról? Kinek miért volt és milyen kezelést kapott rá?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Amióta leálltam a fogamzásgátlóval (több, mint 1 éve, és rendesen haragszom magamra, mert amiatt vannak hormonproblémáim), azóta barnázom pár napot menzesz előtt. Nem derült még ki, de valószínűleg a csökkenő progeszteronszint miatt. Adtak Utrogestant, de sajnos amellett is ugyanannyira barnáztam, pedig emeltük is az adagot :(
2013. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 1-2 nap barnázás még nem gond. Ha több, az még lehet. Ez esetben progi hiány lehet a ludas.
2013. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat. A több napos barnázás már gond lehet. Ezt akartam volna írni az előbb.
2013. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 nap barnázás mindig mens. előtt és tökéletesek a hormoneredményeim.
2013. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig időre jött meg, de 2 nap barnázás, és utána jött csak a rendes. Majd a végén is vagy 3 nap barnázás. Így lett kb. 8-9 nap a 4-5 napon mensim. Itt olvastam, hogy az E-vitamin segíthet. El is kezdtem szedni, már a köv. mensimnél jobb volt, az utána következő meg már nem is jött, mert babás lettem. :)
2013. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos,amióta én is abbahagytam a fogamzásgátlót,nincs olyan hónap hogy így vagy úgy,de ne barnáznék!Hol a ciklus 17-18 napján kezdődik,hol a 23-24 napon!

Így sajnos nem sok esély van a babára!

Tudom,hogy sok minden befolyásolhatja a meleg,a stressz.

Nem tudom merre induljak,kihez forduljak?Endokrinológus,nőgyógyász?

2013. aug. 7. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen endokrinológust keress. A nőgyógyász a hormonokkal kapcsolatban többnyire csak találgat.
2013. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig volt mensi előtt barnázás a fogamzásgátló tabletta abbahagyása után, mégis gond nélkül babás lettem :-)

Szerintem kérd ki a nőgyógyászod véleményét. Mondd el neki, h babát szeretnél, biztos segít!

2013. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!