Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem leszek terhes, már...

Miért nem leszek terhes, már fél éve próbálkozunk és nem sikerül?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves lányom és most párommal szeretnénk egy közös babát de sajnos nem jön össze.Figyelem a peteérést is de hiába.Gondoltam most már elmegyek nőgyógyászhoz és kivizsgáltatom magam.Ebben az esetben milyen Vizsgálatokat csinálnak?
2013. aug. 9. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
sima nőgyógyászati vizsgálat. Amit még kéne majd az hormon vizsgálat, de én azt ajánlom neked hogy ezt inkább endokrinológussal csináltasd mert ez rá tartozik nem a nőgyógyászra.
2013. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kivizsgálást a párodnál is célszerű megejteni, nemlehet tudni, hol van a gond.
2013. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pároddal kezdjétek, az ő vizsgálata a legkevésbé kellemetlen.

Hány éves vagy?

2013. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 34 éves vagyok,de úgy hallottam hogy először nekem kell kivizsgálásra menni.
2013. aug. 10. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyjából egyszerre szokták, annyi hoyg eneked több vérvétel kell neki meg csak egyszer mintát adni. Egyenlőre ennyi kell aztán majd késöbb lehet tovább menni.
2013. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 10. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is próbálkozunk egy ideje, de most nagyon sok helyről hallottam már, hogy Gyuri bácsi teája segített olyanoknak is akik már minden vizsgálaton voltak és évekig próbálkoztak, igy most megrendeltem a netröl. Most kezdtük el inni, majd beszámolok.
2013. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én most a Méhpempőt próbálom ki,állítólag az is bevált recept,a teáról még nem hallottam de hogyha bejön akkor én is kipróbálom.Sok sikert.
2013. aug. 21. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!