Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Olyan létezik hogy én érzem...

Olyan létezik hogy én érzem magamon az ovu jeleit, de a teszt nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, létezik!

Én mindig érzem az ovu jeleit, az ovu teszt sosem pozitív, de az UH mindig megmutatja, hogy mikor van az ovum. És eddig nem tévedtem :)


Az UH-on épp ovulációnál jártunk, az aznapi teszt meg tök negatív volt. Másnap már megrepedt a tüszőm, megnézte a dokim, de a teszt másnap is negatív volt.

2013. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam nőgyógyásznál, viszont ő azt mondta, hogy UH-val nem tudja megmondani az ovum idejét.. Nálad hogyment ez? Ma délután azért csinálok egy tesztet, de...
2013. aug. 13. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jók a tapasztalataim az ovulációs tesztekkel. Befolyásolhatja az eredményt az is, hogy melyik napszakban csinálod, mennyit iszol, mennyit izzadsz, vagyis mennyire koncentrált éppen a vizeleted. A tested jelzései megbízhatóbbak, figyeld, mikor lesz tojásfehérje-szerű a váladékod. Én mindig érzek egy enyhe alhasi nyomást, olyasmit, mint mensi előtt. Vezess hőgörbét, és ha annak az eredményeit összeveted a tested jelzéseivel, akkor leszel legokosabb!
2013. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!