Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Dr. Breyer Helgáról bármilyen...

Dr. Breyer Helgáról bármilyen tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
Szeptemberre kaptam időpontot a Mens Mentisbe a doktornőhöz. Akinek bármilyen tapasztalata van a doktornővel, azt nagyon várnám.
2013. júl. 29. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nagyon szimpatikus, láthatóan szívügye a dolog, megéri hozzá menni
2013. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod.

Ugye nem csak az IR-hez ért?

2013. júl. 29. 16:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam nála, nagyon kedves és könnyű elmondani neki bármit. Látszik, hogy nagyon szeretne segíteni, élvezi amit csinál. Nem csak az IR-hez ért.
2013. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is hozzá járok, és csak pozitív dolgokat tudok írni. Rendkívül alapos, kedves...
2013. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Holnap megyek hozzá. :)
2013. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Akkor várom a részletes! :) beszámolódat, mit kérdezett, milyen volt a benyomásod róla stb. stb...

Előre is köszi!

2013. aug. 8. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Naszóval.


Ránézésre kedves, szimpatikus nő, hallásra is. A képéről azt hittem sokkal idősebb. Kezet fog, bemutatkozik-nekem ez fontos.Megkérdezte, miben segíthet-lombikunk lesz IR és pajzsmirigy problémám van. Vittem friss laborleleteket (meg régieket is), UH-t csináltattam magamtól-ezeknek nagyon örült, az összeset átolvasta. Nem tudom, te ismered-e a konkrét problémádat, amivel mész, mert gondolom úgy könnyebb és más dolgokat is kérdez.

Betegségekről kérdezett a családban és nálam: magas vérnyomás, daganat, elhízás. Szedek-e gyógyszert, mikor szültem, ellenőrzés alatt vannak-e a betegségeim.


Tényleg nagyon kedves és igyekszik úgy magyarázni a dolgokat, hogy bárki megérthesse.


Nekem diéta kell és pajzsmirigyre gyógyszer. 6 hét múlva labor és e-mailban értekezünk majd róla.


Örülök, hogy hozzá kerültem.


Egy negatív dolog volt, de ez sem a doktornővel kapcsolatos:nem lehet kártyával fizetni, nálam meg nem volt kp. De engedték, hogy utána menjek el pénzért.


Ha van babakassza kártyád, arra kedvezmény jár. Teeg.hu-n regisztrálva meg gyűjtheted a pontokat (ingyen konzíliumért azt hiszem)-matricát majd ők adnak, azzal most a labor is olcsóbb. :)

2013. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Facebookon a MensMentis oldalán van fent egy videó a doktornőről.
2013. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek után rendkívül bizakodó vagyok!!! Ha voltam, akkor mindenképp írok, milyen benyomást tett rám.
2013. aug. 14. 16:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos, milyen benyomást tett rád a doktornő? :) Én júliusra kaptam hozzá időpontot. Nekem nincs peteérésem...
2014. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!