Sok tunet arra utal, hogy babat varok? Lehetseges, hogy a doki nem latta csak? Vagy lehet beteg vagyok? Menjek el masik orvoshoz?

Figyelt kérdés

Julius 7.-en volt utoljara menzeszem, azota a parommal folyamatosan probalkozunk a babaval. Augusztus 6.-an kellett volna megjonnie, de azota sem jott meg.

Julius 29.-en csinaltam egy terhessegi tesztet, mivel hanytam es fajtak a melleim.(azota is erzekeny a bimbom es estenkent feszulnek a melleim nagyon) A teszt negativ lett, de mikor nem jott meg csinaltam ujat es az pozitiv lett, bar a masodik csik halvanyabb volt mint az eredeti, de jol lathato. Csinaltam meg egyet es az is pozi lett.

Az alhasam neha begorcsol mintha meg akarna jonni. Most hetfon csinaltam egy reggeli vizeletes tesztet is az is pozi, de itt is halvanyabb a csik. Tegnap voltam dokinal, aki azt mondta, hogy terhessegre utalo elvaltozas nincs(huvelyi ultrahangot csinalt).Vissza hivott 2het mulvara egy rakszuresre es egy ujabb vizsgalatra.Nagyon elkeseredtem! Azt olvastam, hogy tumor, es ciszta is okozhatja a hcg termelodest es esetleg azt mutatta ki a teszt?


2013. aug. 14. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen korai terhességet még nem tud az uh sem kimutatni, úgyhogy szerintem simán lehetsz terhes még. Próbálj két hétig nyugton lenni, ne agyalj hülyeségeken. Az, hogy a hcg emelkedett, az mindenképp bíztató, a doki csak a tényeket közölte veled.
2013. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha ciszta lenne, már látta volna az UH-on :) Nyugodj meg, ha három teszt is pozitív lett, akkor tuti terhes vagy, és gratulálok hozzá :)


A doki most még nem láthatott nagyon sokat, de két hét múlva már ott lesz a monitoron a kicsikéd :)


Ne idegeskedj, biztosan ott van a babád :)

2013. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha 6.-án kellett volna megjönnie akkor voltál elvileg 4 hetes, akkor tegnap voltál 5 hetes, ha időben volt a pé-d. Ha késői pé-ből fogant, akkor simán elképzelhető hogy amiatt nem látta. Szerintem majd ha 2 hét múlva sem lát semmit, akkor lehet ezen agyalni hogy mi van.... de valószínű terhes lehetsz :)
2013. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat es hogy megnyugtattatok!


Konnyebb lesz igy kivarni a 2hetet!

2013. aug. 14. 15:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ne adj isten mehen kivuli akkor nem latjak...

Nekem 4 hetesen a fiamat gesztacios gyurunek hivtak... Aznap mentem dokihoz mikor meg kellett volna jonnie :) nem volt hiper-szuper gep de a doki latta... Ha gorcsolsz akkor doki, de remeljuk 1-2 het mulva latni fogjak :)

2013. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mi az a gesztacios gyuru?

nem folyamatosak a gorcsok, leginkabb mikor ideges vagyok valami miatt(ami eleg sirun van sajnos).

2013. aug. 14. 16:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Igazsag szerint az meg az embrio elotti fejlodesi resz...


Akkor csak nincs gond ha nem gorcsolsz nagyokat... Ha folyamatosan gorcsolnel az jelezne...


Egy ismerosom csak akkor vette eszre hogy baj van mikor a hasfala tiszta ver volt... A petevezetekeben tapadt meg a pici... De az o eletet az a terhesseg mentette meg mert amikor korhazba kerult akkor jottek ra hogy mehnyak rakja van...


Na de remtortenetek mindenhol vannak...

2013. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nálad nem láttak gesztációs gyűrűt, mivel nem minden gép, orvos egyforma! Nem lesz semmi baj!
2013. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem volt szép a dokitól, hogy nem adott egyértelmű választ. Úgy értem, legalább annyit mondhatott volna, hogy attól, hogy ő nem látja, még van-e esély. Én úgy tudom, hat hetes kortól láthat csak valamit, attól korábban ő is csak vérből vagy vizeletből állapíthatja meg. Nem kért/vett tőled mintát?

Szerintem addig is, míg visszamégy hozzá, tesztelj 2-3 naponta. Ha erősödik a csík, akkor kezdhetsz örülni!

2013. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Van már valami fejlemény?
2013. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!