Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aug.4. -én menstruáltam (4...

Aug.4. -én menstruáltam (4 napig), majd a 10. -ik naptól szexeltünk a párommal, igaz a 13. -ik nap kimaradt.16. ik napon voltunk még együtt. Mennyi az esélye, hogy sikerül?!

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülye kérdés,de lehet,hogy azért nem sikerül,mert szex után elég sok ... kifolyik belőlem?!
2013. aug. 19. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy élvezzétek. Attól függ, hogy sikerült-e, hogy megtörtént-e az ovulációd ebben az időszakban. 17.-e körül lehetett ha normálisan középidőben történik meg Neked.

Az, hogy mennyi folyik ki az nem lényeges, mert mindenképpen eljut oda ahova kell amennyinek kell.

2013. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!