Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 hetes terhesen elvetéltem,...

4 hetes terhesen elvetéltem, tegnap 29. napra megjött a havim. De csak barnázok. Normális ez?

Figyelt kérdés
Normálisan az első nap barnázok,utána 2 napig elég erős, utána napról napra kevesebb. Most pedig ma van a 2. napja és csak kevés barnázás van.
2013. aug. 20. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
valószinüleg normális, viszont egy uh-ot nem ártana csináltatni hogy kiürült-e rendesen. Hányadik napon teszteletél?
2013. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem. Miért kellett volna tesztelni? Nem terhes vagyok sajnos,csak az érdekelne,hogy normális e ez a "csak barnázás" ? Mikor elvetéltem,akkor voltam dokinál és semmit nem látott. Azt mondta akkor,hogy vagy már kiürült,vagy úton van.
2013. aug. 20. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy terhes voltál? 4 hetest írsz, az hivatalosan akkor annyi idős, amikor meg is kellene jönnie.
2013. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Doki mondta. Mivel nagyon megörültem,hogy + lett a tesztem, elmentem dokihoz,mert én már 38 éves vagyok és mivel még nem szültem sose,ez lett volna az első terhességem nem tudtam mit csináljak. Szóval elmentem dokihoz, ő látta is a " korai petezsákot" . 2 hét múlva kellett volna visszamennem,de sajnos előbb kellett. Most barnázgatok de nem nagyon . Tegnap csináltam egy tesztet,mert az előző hozzászóló beleültette a bogarat a fülembe.......és ......+ lett. :)
2013. aug. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!