Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tudnátok ajánlani? Mivel...

Mit tudnátok ajánlani? Mivel tudom elősegíteni a spontán tüszőrepedést? Hová és kihez lehet fordulni, hogy legyen spontán tüszőrepedésem? Nőgyógyász? Endokrinológus?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 09:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg lehet érezni a tüszőrepedést?
2013. szept. 4. 09:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nincs repedés? Van aki érzi, van aki nem érzi. És igen: nőgyógyász és endokrinológus kell. Kellenek hormonvizsgálatok és ultrahangos követés is több hónapon keresztül.
2013. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

UH.-on voltam hétfőn,ott mondta a dokim,hogy nem repedtek most!

Esetleg megtudnátok mondani,hogy a menses mennyiségéből,idejéből lehet következtetni,hogy volt-e tüszőrepedés?

Milyen érzésekkel jár a tüszőrepedés?

2013. szept. 4. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

én soha nem éreztem. A menstruációból nem lehet következtetni sajnos, ha tutira akarsz menni, akkor uh-s cikluskövetés kell.


Elméletileg nőgyógyász, de van, hogy olyan probléma miatt nincs, ami meg endokrinológusra tartozik. Nekem például inzulinrezisztencia miatt nem volt, illetve nem túl sűrűn (soha nem éreztem semmi tünetet)

2013. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló is írta, azt, hogy van-e hormonális probléma, endodoki tudja megállapítani. Amúgy a nődoki fel tud írni tüszőrepesztő szurit, és attól 36 óra múlva megreped a tüsző. Tehát a gond ilyen tekintetben abszolút orvosolható.
2013. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!