Mennyi napra jött meg a menszitek spontán vetélés után?

Figyelt kérdés
7.hétben spontán elvetéltem eü.kaparást végeztek +anti-d szurit kaptam ez 45.napja történt.Türelemmel,nyugalommal vártam a mensit kb.35.napig.Ma 45.napon vagyok most már aggódom miért nem jön meg.Mi lehet a gond?Félek dokihoz menni cyszta végett.görcsölget a méhem,derekam még sem jön meg
2013. aug. 30. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy terhes vagy?

Nekem mondjuk magátol kiürült utána rendesen 26napra megjött.

De szerintem menj el dokihoz.

Ha van az később is kiderülhet.

De jobb, ha tisztában vagy a dolgokka, nem szabad az ilyeneket halogatni!

Sok sikert!

2013. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm írtál nekem.Azóta nem voltunk együtt.

Lelkileg padló söpörgetjük egymást,jól esik mindkettőnknek egymáshoz bújni,beszélgetni sirocskálni.Tudom hogy ettől nem lesz jobb,de egy kicsivel könnyebb.Sajnos márciusban is spontán elvetéltem akkor cyst.pete volt 2cm-es az után 35.napra jött meg egymás után kétszer igaz 2-3napig elég sok de szépen elmúlt az 5.napon.A doki 2ciklus pihenőnapot javasolt aztán próbálkoztunk.Sajnos újra elvetéltem,20g endom darabkák,magzat-magzati elemek nem láthatóak.Nem értjük mi lehet a gond "szervi gondot nem mutatható ki.Úgy érzem hogy lelki lehet a probléma.Így hogyan próbálkozzunk.Várnám hogy megjöjjön.Aggódom most már félek a cisztától.

2013. aug. 30. 20:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó kívánságokat,nagyon ránk férne már a jó.

Kisfiúnk mellé kistesóka szülessen teljes lenne a Boldogságunk!Te mikor történt a vetélés?Azóta hogy haladtok?Van siker?

2013. aug. 30. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre nem is gondoltam bocsi.Nekünk még így is, hogy semmi beavatkozás nem történt fél év szünetet javasoltba doki.Azóta 1,5év sikertelen próbálkozáson vagyunk túl.Most kezdődtek a kivizsgálások.

Rem mostmár lesz valami.

2013. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.:(( A lelki része tényleg borzasztó.

Nekem 6 hétre rá jött meg.

2013. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nehéz nagyon.

Voltam kedden uh.-n az idegesség nyomja a tarkómat.

Aggódtam,féltem nehogy ciszta legyen de hála nincs.

Endom:8mm.Jobb o.:Üres.Bal o.:19mm foll.

Érdekes mert épp a jobb o.érzek szúrásokat.

Doki:Nyugi,türelem.Jó ok köszi

Ma 51.napon vagyok.soha nem volt még így mindig rendes,rendszeres a mensi tutira mindig megjött 28.nap reggelére.Ez van amikor a természet rendjét megbolygatjuk és ebbe én egyeztem bele.


Köszönöm a válaszodat.Neked mikor történt a vetélés?

Sajnálom.Azóta hogy haladtok?Puszi

2013. szept. 5. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Több mint 2 éve volt a vetélésem, vártam utána, de nem történt semmi. Kerestem egy másik orvost, csinált HSG vizsgálatot, és írt fel clostilbegytet. A 2. gyógyszeres hónapban terhes lettem. Hál Istennek egészséges kisfiam született, aki már 9 hónapos. :)

Mindenesetre elkeserített, hogy 2 évig semmi nem történt, de még annyi sem, hogy továbbküldtek volna, hogy keressek másik orvost. :( Mi is szeretnénk kistestvért, remélem ő nem várat magára annyit. Annyira már nem vagyok fiatal.:(

2013. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!