Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték eltömödésem van....

Ritacoronita kérdése:

Petevezeték eltömödésem van. Aki szintén ebben szenved, kérem írjon. Minden tanács gyógymód érdekel Kinek mit csináltak vele stb. Ha valaki ért a leletemhez azt is várom?

Figyelt kérdés

Az eredmények.

Szabályos mehureg abrazolodott.jobb oldalon a petevezetek nagy nyomásra megnyílik fimbriális vége postakürt szerűen kitagult zárt.

A bal oldali petevezeto nem nyílik meg



2013. szept. 12. 18:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

nálam mindkettő totál el volt záródva. Először műtét, aztán lombik.


az aviva tornát is csináltam, de nekem nem segített (bár hallottam már olyat, akinek igen)

2013. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

és a leletem alapján nekem nincs mindkettő elzárodva?

milyen műtét és mennyire fájdalmas? mennyi időre rá épültél fel?

2013. szept. 13. 08:55
 3/25 A kérdező kommentje:
A lombik sikeres volt?
2013. szept. 13. 08:55
 4/25 anonim ***** válasza:

nem, az egyik nagy nyomásra megnyílik (azt, hogy nyitva maradt-e, azt sajnos nem értem, nem értek hozzá), nem mondta a doki, hogyan tovább? Egy petevezetékkel is simán lehet természetes úton babád!


sima laparoszkópiával műtöttek, aznap délután már sétálgattam a kórházban, másnap reggel mehettem haza. Nem mondom, hogy otthon szaladgáltam, de nem fájt egyáltalán. és a második lombik sikerült.

2013. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
most hivtam az orvost és ugyanazt mondta amit neked csináltak hogy nekem is az kell.de azt nem azért csinálják hogy az eltömödést megszüntessék?akkor miért kellett a lombik?ez altatásos műtét?
2013. szept. 13. 10:19
 6/25 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hogy ha a méh felöli vége van elzáródva akkor van esély a műtéti oldásra,illetve akkor esélyes a nőgyógyászati fűrdőkúra(parádfürdőn pl.)megnyithatja az elzáródást.De ha a petefészek felől van az elzáródás,vagy az egész vezeték zárt ,hegesedett akkor csak lombik lehet,mert ebben az esetben nagyon-nagyon kicsi a spontán terhesség!
2013. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

De azért csinálják, hogy oldják az elzáródást (altatásos műtét alatt sokkal több mindent tudnak csinálni, és még szét is tudnak nézni odabent)


úgy van valahogy, ahogy az előző válaszoló is írta, sajnos nem minden esetben szüntethető meg az elzáródás.

Spontán babára persze mindig van esély - csodák mindig vannak -, de mivel akkor már évek óta próbálkoztunk a babával (sajnos az előző orvosom nem nagyon foglalkozott velünk, csak hogy legyünk türelmesek, majd jön a baba), nem vártunk tovább, belevágtunk a lombikba.

2013. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ertem.igazabol amit nem tudok,hogy akkor a jobbal most mi helyzet? Kesz vagyok ettol....
2013. szept. 14. 17:01
 9/25 anonim válasza:
Jajj, én is hasonló helyzetben vagyok!!! Sorstárs! Nekem azt írták, hogy a bal oldali csak nagy nyomás hatására átjárható, és nem tudom ez mit jelent!!! Akkor most átjut a petesejt rajta, vagy nem, mert olyan szűk??? A bal oldali nekem ugyan átjárható, de ott spontán nem érik tüszőm. Nem tudom stimuval érhet-e clostyval sem ért. Ha esetleg megtudsz valamit te is, írj kérlek!!! Én holnap megyek vissza a dokimhoz, mert nekem most volt laparoskopia, hysteroskopia és átjárhatósági (3 az 1-ben) műtétem és nekem itt derült fény erre a problémára. Meg fogom kérdezni a dokit, hogy akkor ez most pontosan mit jelent és hogyan tovább, remélem inszem segíthet!De ha nem, akkor lombik...
2013. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Jobb oldali átjárható, bocs(fent véletlen balt írtam) :)
2013. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!