Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki használja a womens creamot...

Aki használja a womens creamot azoktól kérdezném ugyan úgy hatásos e ez a hígabb mint a régi sűrűbb krém?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, ugyanolyan! Én a hígabból már a 3. tubust használom!

Azt mondták; kevesebb glicerynt tettek bele, de már mások is jelezték hogy jobb a sűrűbb (nekem jobb volt kenni; nem folyt össze -vissza). Szóval kend nyugodtan! :-)

2013. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mire való ez a krém megkérdezhetem? mert nekem PCOS-m van arra jó?
2013. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Progeszteron pótlásra.nekem is PCO-m van azért kenem és a ciklusaim akkor mindig rendeződnek,de a múlt hónapban nem kentem és már borult is:(((( csak megijedtem hogy ez hígabb mint az előző.Köszönöm a válaszokat
2013. szept. 14. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
de ezt hova kell kenni?
2013. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat a kifejezésért lányok, de ez a krém csak egy átcseszése a hinni akaró nőknek! Egy jó orvos 1 hónapon belül rendbe teszi az értékeiteket, hormonok nélkül!
2013. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem IR-em van, kevés a progeszteronom, és a hormonszintem egy évvel a fogamzásgátló abbahagyása után is olyan volt; mintha még szedném a gyógyszer.

15 évig szedtem egyébként.

Ettől vagy nem ettől, de most már menstruálok, rendszeres a ciklusom, magától kirepednek a tüszőim, és normális méretű lett a méh nyálkahártyám. Az IR-emet kezelik természetesen gyógyszerrel, + diétázom.

Két éve kínlódunk, én több mint egy éve kenem a krémet. Csak és kizárólag akkor hagyom abba, ha az orvosom mondja. Most készülök az első inszeminációmra.

Nem mernék kockáztatni! Nem tudom hogy ér -e valamit, én hiszem hogy igen. Nagyon drága, az tény. Nagy lehúzás, az is tény. Én akkor sem merném elhagyni, főleg hogy nekem az endokim ajánlotta, és nem tőle veszem. Szóval nem lehet érdekeltsége.

2013. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ugyan ez van velem is.Én kipróbáltam hogy nem kentem és akkor jött a nagy bummm...zabálás,hízás..nem volt peteérés,rossz közérzet és az addigi 27napos ciklus mindjárt 35 lett :(( úgyhogy tuti használ csak az elsőt mikor megkezdtem sűrűbb volt,jah és nekem is az endo doki mondta plusz elsőnek az asszisztense :))) de nem hagyom abba soha többet...:)))
2013. szept. 15. 23:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Az alkar vagy a comb belső részére kell kenni mindig felváltva..én a karjaimat szoktam és változtatom.Most 2szer kenem.reggel a balra este a jobbra :) kíváncsi leszek hány napos lesz a ciklusom ezután
2013. szept. 15. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!