Eddig volt két sikertelen lombikom, mindig 2 lett beültetve, szerintetek ha hármat raknák be az mind megmaradna vagy hány menne el? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy olvastam, hogy 3-ból többnyire 2 marad meg, de a hármas beültetések nagyobb arányban sikeresek, mint a kettesek.
2013. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 embriot kertunk vissza, 1 tapadt meg, 16 hetes vagyok.

Az egyik ismerosom most volt uh-n, szinten lombik, ok is 3-at kertek vissza es 1 tapadt meg nekik, most 5 hetes.

2013. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké köszi
2013. szept. 15. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
2 lombikom volt, mindkétszer 3-at ûltettek be, sajnos nem maradtak meg! Igaz elkezdődött a beágyazódás, de nem tudott befejeződni! De még mindig úgy gondolom, hogy hárommal nagyobb az esély!!
2013. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 4. lombik próbálkozásunk sikerült 2012-ben. (Azoospermia miatt kell a lombik.)

Mint mindig, akkor is 3 embriócskát kaptam vissza (3 naposak voltak) és 1 gyönyörű babánk született végül.


(( OFF. A 3. lombik után derült ki 'véletlenül', hogy IR-em van, ugye...ugye, ami még mindig nem kap elég hangsúlyt, sajnos:(. Az IR-em folyamatosan monitorozva lett és azóta is figyelek a kajára, mozgásra.))



Viszont most "megyünk" a tesóért (rövid protokoll, kis hormonadagokkal) és a legújabb, hogy ha már van egy gyermek, akkor ilyen esetben egy, a "legszuperebb" embriót kaphatom vissza, a Többiek meg fagyibabák lesznek.

Nem is erőltetik, de ha akarom, és a "biológus úgy ítéli meg", akkor kaphatok 2 preembriót vissza.


A kezelő orvoson és a biológuson rengeteg múlik, ugye.


Sok sikert!!!

2013. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első lombikon 3-at kaptam vissza,igaz nem is osztódott több.Telitalálat lett,trikrek.
2013. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a hozzá szolásokat..és gratula TRIkrekhez :D
2013. szept. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!