Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagy az esélye, hogy terhes a...

Nagy az esélye, hogy terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Elkezdte szedni a nőgyógyásza által felírt Jangee típusú fogamzásgátlót, majd 10 nap múlva -gyógyszertáros megerősítése után- elkezdtük az óvszer nélküli szexet és beleejakuáltam. Szombaton állt le a szedésével (IX. 14-én) és ma már hétfőt-keddet írunk (IX. 16-17). A papír szerint általában 2-3 napon jön meg a megvonásos vérzés. Viszont -ugyan csak a papír szerint- a menstruáció, tabletta nélküli napokon is védelmet élvezhetünk a gyógyszer miatt. Nos. Még nem jött meg neki, de mi 16-án, két nappal az utolsó tabi után csináltunk egy menetet és ugyancsak beleélveztem. Mennyi az esélye, hogy terhes?

Következőket még tudni kell róla:

- Ez volt az első levél fogamzásgátló, amit életében szedett.

- Elég össze-vissza jön meg neki a menstruációja, pláne nyáron van rá eset, hogy 2-3 hónapig nem jött meg neki. A nőgyógyász szerint nincs gond, csak a hormonháztartása ügyetlenkedik még, a tabi majd beállítja neki.


Köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 16. 23:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy az 1. tabit a menstruációja utolsó napján szedte be.
2013. szept. 16. 23:21
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

A fogamzásgátlót a menstri első napján kell beszednim éa onnantól kell elkezdeni számolni 21+7, így tovább.!


Egyébként nem tudjuk hogy terhes! vegytek tesztet.


Ja nem ártana elolvasni a betegtájékoztatót, mielőtt szexeltek!

[link]

2013. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szakítottunk időt a betegtájékoztató elolvasására is és az volt rá irva, hogy a menstruáció "ciklus 2-5. napján is" elkezdheti a szedést, "de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia." Ez így meg is történt. Az utolsó, 5. napban kezdte el szedni.
2013. szept. 17. 00:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit kellett, betartottátok. Ettől függetlenül lehet probléma, mivel még nem szokott hozzá, nem tudni azt sem, hogy mennyire illenek össze a barátnőd és a gyógyszer (nekem a harmadik vált be). Azt viszont vegye komolyan, hogy a nőgyógyász félrekezeli. A hormonháztartás ügyetlenkedésének megoldása nem a fogamzásgátló! Engem is ezzel etetett 7 évig, aztán kezelésekre volt szükségem, hogy anya lehessek. A ritka menzesz utalhat kezdeti PCOS-re, magas tesztoszterora, stb. menjen el kivizsgálásra endokrinológushoz (ezt nem nőgyógyász kezeli!), hogy ne szúrjon el éveket az életéből, ha erről van szó!


[link]

2013. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet terhes, ellenben valószínűbb, ahogy az előző válaszoló is írta, hogy Pcos. Ha 2-3 havi kimaradással nem foglalkozik a dokija, erősen javasolnám a gyors leváltását.
2013. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsoval nagyon egyet ertek.Sztem is jarjatok utanna miert maradozik ki a menzi.

A fogi gatlo eltakarja a tuneteket.

2013. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
terhes.DDDDD
2013. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már megjött a barátnődnek, de azt tudnotok kell, hogy nem feltétlenül a 2-3. napon kell megjönnie. Régebben is szedtem, és nemrég újra kellett 2 hónapig, nekem speciel az 5. nap környékén jött meg. Sokan vannak még így vele, de azért tényleg nem ártana egy alapos kivizsgálás, főleg, ha ez rendszeresen előfordul.
2013. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!