Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Utrogestan hüvelykúp használat...

Utrogestan hüvelykúp használatához jó tippek?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem el, de észrevettem, hogy azóta fehér folyásom van. Lehet hogy nem helyezem fel eléggé? Segítsetek!

2013. szept. 17. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez normális, mert ami felmegy, annak egy idő után ki is kell valahol jönni, és ugye az utró kis fehér golyócska :):):) Felszívódik belőle ami kell. Nyugi :)
2013. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
Felhelyezés után olyan 15-20 percre le szoktam feküdni hátra, lábakat felhúzva. Adtam időt a felszívódásra, de igazából azt mondják a siker nem ezen múlik. :-)
2013. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hozott nektek eredményt?
2013. szept. 18. 18:38
 4/5 sumergo ***** válasza:
Lombik mellé kaptam, van egy kislányom. Ha progi hiányod van, akkor szinte biztosan segít. Sok sikert! :-)
2013. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

29. nap a ciklusomban, még nem jött meg viszont fájdogál a hasam és a derekam....

tesztet csináltam, de negatív lett....

14 napja használom ma a kúpot.

Szerintetek mi ez?

Megjöhet még?

Lehet babám van? csináljak még egy tesztet?

2013. szept. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!