Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudtok ajánlani Budapesten...

Tudtok ajánlani Budapesten olyan meddőségi szakembert (nőgyógyászt), aki nem feltétlenül a lombik híve, hanem megpróbál természetes úton segíteni?

Figyelt kérdés
Méhen kívüli terhesség, vetélés után nézem milyen lehetőségeim vannak.
2013. szept. 10. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál voltál? Nem tudom mi a probléma, de egy alapos kivizsgálás sosem árt. Meg van egy Fülöp Viktor nevű doki Pesten, aki vetélés esetén elég részletes kivizsgálásokat kér. Én nem voltam nála, de ismerőstől hallottam.
2013. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, voltam endokrinológusnál és elvileg mindent rendben talált. Az az igazság, hogy mielőtt teherbe estem átestem minden vizsgálaton, mert lombikra készültünk. De ezek után, hogy sikerült természetesen teherbe esni, nem szeretnék már lombikozni, bár az orvosom továbbra is ezt nyomja.
2013. szept. 10. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Meleg szívvel ajánlom őket, fantasztikus emberek, és biztosan tudnak neked segíteni!

[link]

2013. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dr.Sziller István, missed ab után nekünk is sokat segített.
2013. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utolsó, meg tudod mondani, hogy hol rendel, hogy lehet hozzá időpontot kérni?
2013. szept. 10. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
A Szent Imre kórházban a szülészeti osztály vezetője, magánrendelése pedig a Bartók Béla úton van. 30/8950027-es számon lehet a magánba időpontot kérni,hétköznap 10 -15 óra között.
2013. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 10. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!