Volt peteérésem vagy sem szerintetek?

Figyelt kérdés
A Ciklus.hu-n vezetek naptárat ott 16-ára jelölte a peteérést, csináltam ovu tesztet is ami 15-17 között volt pozitív, de a hőm nem ment le sőt a reggeli átlaghoz képest még pár tizeddel feljebb is van még mindig. Nem vagyok beteg, nem vagyok felfázva se megfázva. A libidóm se csökkent sőt... Igaz kb 1 hete tele vagyok pattanással pedig nem szoktam. Szerintetek akkor most volt peteérésem vagy sem?

2013. szept. 20. 09:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Hőgörbém: [link]
2013. szept. 20. 09:10
 2/3 anonim ***** válasza:

A tankönyvi hőgörbéhez képest úgy tünik, mintha nem lett volna ovulációd, de néha ezek a dolgok becsapósak, és lehet inkább a tested jeleinek és tesztnek kell hinni... :o) Az utóbbiak szerint volt peteérésed... :o))))

Ebben a hónapban nekem sem esett le a hőm ovuláció előtt, pedig leszokott, bár nekem szépen felment utána. Viszont én nem használtam ovulációs tesztet...


Itt az én görbém ebben a hónapban:


[link]

2013. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leesni nem kell feltétlenül, viszont felugrania kellene. Nálad én ezt nem igazán látom!
2013. szept. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!