Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatósági!...

Petevezeték átjárhatósági! Hogyan zajlik? Mennyi idő? Altatásban? Mennyi ideig kell kórházban lenni? Csak a bal oldalit kell, a jobb oldalit évekkel ezelőtt kivették!

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 14:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban Szolnok érdekelne!
2013. szept. 23. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Szolnokon nem tudom hogy megy de nagy külöbség enm szokott lenni. A legtöbb ehylen nincs altatás, reggel ebmész előkészintenek kapsz szobát utána jön a procedura ami pár perc. utána még pihensz pár órát aztám mehetsz is haza. Az mindegy melyiket kell nézni mivel a méhedbe juttatják a kontrasztanaygaot és az terjed majd tovább mindenfelé.
2013. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én keresnék a helyedben olyan helyet, ahol van altatás vagy legalább rendesen kapsz fájdalomcsillapítást. Nekem ezek nélkül csinálták. Életem legszörnyűbb élménye. Azóta már szültem császárral, az semmi nem volt az átjárhatóságihoz képest. Egyébként kaptam egy szobát, kb. 1 órát vártam, míg rám került a sor, az egész max. 15 perc volt és utána még két órát kellett feküdnöm.
2013. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kecskeméten volt nemrég HSG-m. Reggel bementem, megkaptam az ágyat, egyszer csak jött a dokim, kikérdezett, lementünk a röntgenhez. Felfeküdtem az asztalra, meg kellett fogni a lábam, mint szülésnél, felrakta a szondát, bejött a röntgenes doki és átnyomták az anyagot. Utána visszatoltak ágyon a szobába, bepakoltak az ágyikómba, kicsit pihiztem és mehettem haza. Nekem fájt nagyon, de kibírható volt.
2013. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pécsen jövő hétfőn megyek,altatásban lesz és bizony csütörtöknél előbb nem mehetek haza.
2013. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogyhogy? még altatásnál is haza szoktak engedni az nap... Neked miért kell 3 nap? nem méhtükrözés lesz???? vagy egyéb laparoszkópia? sima HSG lesz?
2013. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és szültem is már, 12 órát vajúdtam, de az átjárhatóságinál szörnyűbb élményem még nem volt, nagyon fájt. Nem akarlak megijeszteni. Amúgy 1 éjszakát bent kellett aludni kórházban, de nem a vizsgálat miatt, hanem mert nálunk csak akkor kap pénzt a kórház egy beteg után, ha legalább 1 napot ott van.
2013. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sziasztok....


nekem október 16.-án volt HyCoSy átjárhatóságim pécsett a meddőségi központban.

Már szültem én is 5 éve...24 órás vajúdással...de mégis tele volt a gatyám...mert olvastam itt a sok rémhírt....és nem volt vészes...

A beavatkozás előtt 3/4 órával bevettem 1 cataflam-ot, majd 15 perccel előtte még 1et...és így szinte nem is éreztem semmit...csupán vmi feszítő érzést...mint ovukor...csak 1 picit erősebbet...


úgyh bárki aki erre készül alkalmazza szerintem ezt a praktikát és máris könnyebben átvészelhető...nekem abszolút pozitív csalódás...pedig nagyon féltem!

2013. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!