Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 napja pozitív ovuteszt, de...

2 napja pozitív ovuteszt, de a hőm ugyanannyi mint a ciklus első felében. Miért nem esett még le, vagy ment fel?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 26 naposak,és a 12-dik napon szokott ovum lenni.ma már a 14-diken vagyok.Segítenétek?

2013. okt. 2. 12:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Felrakom a teszteket is...Első tesztelős hónap ,ezért eléggé tapasztalatlan vagyok...

[link]

2013. okt. 2. 12:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok, mert én is pont ebben a helyzetben vagyok... :)
2013. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha az ovuteszt pozitív, akkor még nem volt meg az ovu. Elvileg addig emelkedik az LH szint, amíg meg nem reped a tüsző, utána gyorsan leesik. A görbédet nem néztem meg, de teljesen normális ha még nem emlkedett meg a hő, mert az ovu után emelkedik, a progeszteron miatt. Amikor az ovuteszt halványodni kezd, akkor vagy túl a tüszőrepedésen, akkor esik le, majd megy fel a hő (elvileg). De nem mindenki kapja el a hőleesést, van akinek simán felmegy a hő, és ott is marad.

Valószínűleg ebben a hónapban később lesz ovud.

Drukkolok hogy sikerüljön eltalálni az időpontot. :-)

A mensesedet pedig most kicsit későbbre várd (vagy ne várd), ne 26 napra.

2013. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Bocsi, most néztem meg a tesztjeidet, én ezeket még negatívnak látom. Elvileg az ovuteszt akkor pozitív, ha legalább olyan erős, vagy erősebb a tesztcsík, mint a kontroll. Én ezt még nem látom olyannak. :-(

De lehet hogy csak a kép nem sikerült úgy, vagy az én szemem csal. :-)

2013. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon érthetően írtad le! :)
2013. okt. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!