Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
Ma reggel az első vizeletből, (ahogy a nagy könyv írja :) csináltam egy Clearblue digitális tesztet. Amelyen ugye,ha pozitív egy vastag kereszt rajzolódik ki, ha negatív egy vastag vízszintes vonal és ha az illető terhes, kiírja hogy hányadik héten tart kb. Nos az én tesztemen kirajzolódott csodásan egy negatív vastag vízszintes vonalka és a kereszt másik rész (függőleges csík)-nak csak körbe halványan ilyen fehéres keret szerű nem túl látványos izé. Olyan, ha valakinek van egy csepp szemproblémája akár nem is látná. Vajon ez negatív és normális hogy ilyen??

2013. okt. 12. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez negatív.Én is csináltam már Clearblue digitális tesztet és nekem is ezt mutatta.
2013. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod :) Ha pozitív lenne akkor az egész egy nagy kereszt lenne és valóban kijelzi a heteket??
2013. okt. 12. 15:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki? hasonló tapasztalat?
2013. okt. 12. 15:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve miért rajzolódott ki az a keret?S:
2013. okt. 12. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem probald meg csak a normalis vonalas teszttel. En sose csinaltam digitálisat. De a hqgyomanyoson 2 pici halvany vona is pozitívat jelent, mert a tesztek pozitivat nem hazudnak. Az egyutlet utan mennyi idovel csinaltad a tesztet?
2013. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Negatív. Nekem is mindig ilyen. Ennél a tesztnél nincs olyan, hogy halvány pozitív. Sajnálom!

2013. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. okt. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!