Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 72órás gyógyszer után terhes...

Csikumango kérdése:

72órás gyógyszer után terhes vagyok, lehet valami bajom bajunk?

Figyelt kérdés
Elment a párom belém, de 24óra mulva bevettem 72 órás gyógyszert! Ez 3hete volt! Nem jött meg töle, és kezdtem furán érezni magam! Csináltam két tesztet és mindkettö pozitiv és 2-3 hetes terheség! Ilyenkor mi van? A magzatnak ez által nem lett baja, vagy nekem?

#terhesség #72 órás tabletta #baba vállalás szülés
2013. okt. 13. 20:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
Gratula! :)
2013. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
köszönöm!más valami esetleg??:)
2013. okt. 13. 20:08
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Egyrészt nem 2-3 hetes vagy, hanem kb.7 hetes. Minél előbb orvos, hogy megnézze a babát,ugyan is 6. héttől már van szívverése. Kérd ki az orvosod véleményét, mert a babának simán lehet baja. Neked nagy bajod nem lesz. Valamint az orvosi tanácstól függően valamint saját életkörülményeitekre tekintettel az abortuszról is dönteni kellene (feltéve ha ez felmerülő kérdés)
2013. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
semmi bajotok nem lesz a gyógyszertől...beszélj a nőgyógyászoddal az megnyugtat
2013. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
2. hogy lenne már 7 hetes terhes, ha 3 hete szexelt? ne terjesszél már hülyeségeket...1+2 hetes
2013. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Uhh... ez nehéz kérdés. Szerintem ezzel inkább menj el a nőgyógyászhoz, ő pontos válaszokat tud majd adni minden kérdésedre. Vagy kérdezz egy online nőgyógyászt, ha sürgősen tudni akarod a választ.
2013. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

[link]

A terhességi hetek megállapításánál az utolsó mensid első napja az a terhességed első napja. (Az utolsó vérzést tudja az ember mert látta, hogy vérzett így ez egy biztos pont, ezért veszik ezt alapul)

2013. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
76%, ha 3 hete szexelt, akkor is minimum 5 hetes terhes :) Kérdező, ilyenkor még a mindent vagy semmit elv érvényesül, ha baja lenne a babának a gyógyszertől, nem maradna meg.
2013. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszi,orvoshoz biztos megyek holap az az elsö,abortuszt még nem tudjauk lehet megtartjuk,de 7hetes hogy lennék??amikor a tesz is azt irja hogy ha ha pozitiv és 2-3 at mutat akkor az a fogamzás ota eltelt idö és az orvosilag mondva 28 napos menstruácios ciklussal 4-5 hetes terhesség???:D
2013. okt. 13. 20:16
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
Igazad van félre olvastam, azt hittem 3 hete kellett volna megjönnie. (Normálisabb hangnemben is szólhattál volna.)
2013. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!