Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megyek a Kaáliba de idő előtt...

Megyek a Kaáliba de idő előtt megjött a menzeszem. Járt már így valaki? Gondolom így elmarad a vizsgálat.

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen vizsgálat, ha valami jelentősége van (lombik, inszem miatt), akkor megcsinálják szerintem.


Amúgy hívd fel őket, nekem mindig segítettek, bármilyen gondom volt!

2013. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a recepcióst, hogy ilyenkor mi van? Ez a legelső konzultáció vagy már voltatok? Csak azért kérdezem, mert egy új időpontra lehet, hogy sokat kell várni, a dokit nem zavarja a menzesz, máskor is van UH vizsgálat menzesz alatt. Ha már nincs időd megkérdezni, akkor menj el az időpontra szerintem.
2013. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első konzultáció lesz,de nem szeretném lemondani mert sokat vártunk erre.Biztos hogy azért jött meg mert egész hónapba ettől féltem... Így is megvizsgál?Ilyenkor van hüvelyi uh is de gondolom azt nem fogja..esetleg hasi uh.,de azon meg nem sok mindent lát.
2013. okt. 15. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
a kaáliban első konzultáción nem vizsgálnak (legalábbis amikor még én jártam), csak megbeszéltük, hogy hogyan legyen a továbbiakban, illetve milyen vizsgálat hiányzik még.
2013. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első konzultáción nem volt vizsgálat, csak elbeszélgetés (mindkét féllel). Megbeszéltük a korábbi vizsgálatok eredményit és azt, hogy mi legyen a következő lépés.
2013. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy volt hüvelyi UH, és ha nincs meg pl. a baktériumvizsgálat akkor ahhoz is leveszik a kenetet. A 2. alkalomra már minden eredmény elkészül és akkor elmondják a továbbiakat. Menj el nyugodtan, ne legyen ez miatt csúszás. Én is úgy jártam, hogy amikor először mentünk azt követő napon (22.napon) megjött a menzeszem, én is az izgalomra fogtam.
2013. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Első konzultáción nincs vizsgálat, ez csak egy megbeszélés, megnézik az eddigi leleteidet, és felírják mi kell még. Vizsgálatokhoz külön időpontot kapsz majd.

2013. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem mondtak olyat is hogy lesz vizsgálat, olyat is hogy nem. De a lényeg hogy simán csinál Hü..i UH-t ettől, szóval menjetek szerintem nyugodtan!

Bocsi de belekérdeznék.... én most tartok az időpontkérésnél a Kaáliba...... Eddig mindig csak azt mondték, hogy sajnos a dr. úr még nem adott meg újabb időpontokat. Ezek szerint ha végre ad, akkor többet? Mikor kell telefonálni? Én minden nap hívom őket........

2013. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!