Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok, volt már ovum?

Mit gondoltok, volt már ovum?

Figyelt kérdés

Letroxot50-et szedek 3 hónapja. Az értékem már teljesen rendben, de a hőmérsékletem, miért csinálja ezt? A ciklusom is beállt, 30-35 naposra. Mit gondoltok, ebben a hónapban volt peteérésem? Melleim feszülnek pár napja, néha nyilalgat a hasam.


[link]



2013. okt. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 12. Cn-n volt ovud
2013. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma egy tizedet emelkedett a hőmérsékletem újra, remélem ez továbbra is így folytatódik és a vége nagy öröm lesz! :)

Köszi a válaszodat! :)

2013. okt. 19. 17:11
 3/5 A kérdező kommentje:

Azóta így alakulgatok, szerintetek?


[link]

2013. okt. 20. 08:12
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma újabb 1 tizedet ment fel a hőmérsékletem és a melleim még mindig érzékenyek.

Szerintetek, hány nap múlva teszteljek, hogy már biztos eredményt kaphassak?

Mint írtam is, pontosan a menzeszemet nem tudom belőni, mert soha nem volt valami megbízható.

De már kicsit izgulok, talán most sikerülhetett a baba? Már nagyon régóta várjuk....

2013. okt. 21. 09:48
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]



Ez a görbém, az előbb lemaradt.

Tudom, nincsenek meg a nagy kiugrások, de ettől függetlenül még lehetne jó is a vége nem ? ;)

2013. okt. 21. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!