Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a leghamarabb a...

Hogyan tudok a leghamarabb a hasaról leadni?

Figyelt kérdés
12/L vagyok.Nem érzem magam jól a bőrömbe mert "hájas" vagyok és a hasamon főleg..Én mostanában vissza fogtam magam a kajálásban és mellette lovagolok,kosárlabdázok rendszeresen.Valaki tud javasolni olyan ételeket/módszereket amivel könnyen letudok adni a hasamról sokat? De ehhez ne kelljen semmilyen gyógyszer ,házi praktikákat várok!Köszi előre is!

2013. jan. 1. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Alapvetően, ha fogy az ember akkor mindenhonnan fogy. Célirányos fogyás nem létezik, tehát csak hasadról nem fogsz tudni. A lényege egyszerű: Több kalóriát dolgozz le mint amennyit beviszel, így megindul a fogyás. Szobabiciklizés, futás, erőltetett séta, ezek tökéletesek a mozgás részhez. Figyelj oda, hogy ha ezeket a tevékenységeket végzed, ne csináld nagy intenzitással, mert könnyen átmehet izombontásba a folyamat. A zsírt a szervezet nehezen bontja. Körülbelük 20 perc után indul meg a zsírégetési folyamat. A mozgás része fontos de a legfontosabb, hogy tudd mikor mit eszel. Sokszor egyél keveset. Napi 5-6 étkezés is kell a normális fogyáshoz. Figyelj az időpontokra, este felé inkább salátát fogyassz hússal, vagy natúr sovány túrót gyümölcsel. Napközben pedig könnyen emészthető dolgokat (rizst, puffasztott rizst, teljes kiörlésű kenyeret, csirkehúst, pulykát, sonkát). Hagyd el az étrendedből a fehérkenyeret, a lisztet, a cukros dolgokat és csínján bánj a fűszerekkel. Remélem tudtam valamennyire segíteni. 22/F (személyi edző)
2013. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 1. 19:07
 3/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem mondani:

12/L (ezt mondtam már)

170 cm

70 kg

2013. jan. 1. 19:12
 4/4 anonim válasza:
Ha bármiféle kérdésed van még, írj nyugodtan privátban, és segítek étrendösszeállításban vagy egyéb dolgokban. Üdv :)
2013. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!