Hsg segithet? A Hsg-alatt átjárhatóvá tudja tenni a doki a petevezetéket? Valoban az a hatásos ha fáj, hiszen lehet ezért nem jártunk eddig sikerrel?

Figyelt kérdés
Szeretnélek titeket megkérdezni,olvastam válaszokat de (lehet csak a mostani összezavartságom miatt) nem értem teljesen.Akkor ez nem "csak" egy röntgenes vizsgálat,hanem ha csak kisebb tapadás van,akkor tudnak is segiteni a kontrasztanyaggal (mint egy átmosás?)? Lehet olyan sikeres egy HSG,hogy ha ez volt a gond akkor már utána nemsokára teherbe is eshetek?Köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 8. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, val.szeg azért fájt mert el voltam záródva.
2013. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hello lányok! Voltam ma reggel,nemrég értem haza:( El vagyok keseredve.A jobb oldali el van zárodva(ezen volt a ciszta amit a Closty tuladagolástol kaptam ) A bal oldali átmosodott,az egy picit nehezen de átmosodott.Elkeseredtem....Nem fájt annyira.Sokan irtátok,hogy ha fáj akkor biztos volt elzáródás,és akkor sikeress a további,lehet majd reménykedni...de nem volt vészes.A dokim nyugtatgatott,nem csinál laparoszkopiát feleslegesen nem bolygat:Legyünk türelemmel,ha februárban sem tesztelek pozit,akkor folytatjuk a kivizsgálást,kde most szabad az ut ugyhogy hajrá.
2013. nov. 12. 15:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia, 10-es vagyok, nekem ugyanígy voltak az elzáródások, csak nem tudni mitől, de ugyanígy, és sikerült. Bízz és higgy!!! Ne gondolkozz, légy laza és valóra válik!
2013. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy túl vagy rajta.

Nekem a bal oldalim zárt, a jobb nyitott, de nem sikerült hsg után sem a teherbe esés, és lombikoztunk végül.

2013. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!