Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Dr Boga Péterrel kapcsolatos...

Dr Boga Péterrel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kaáli Győr

#lombik #Kaáli Intézet #dr Boga Péter
2013. nov. 9. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi is a győri Kaáliba jártunk csak mi dr. Kőrösi Tamáshoz. Egypárszor voltunk dr. Bogánál is mikor nem volt a a mi dokink. Őszintén megmondva az elején nagyon nem volt szimpatikus. Amikor Őhozzá kerültünk mindent úgy kellett kihúzni belőle. Az első beültetést is ő csinálta mert a Kőrösi nem volt. Egy kukkot sem szólt hozzám és kicsit kellemetlen volt. A Kőrösi meg mindig megkérdezte hogy vagyok, beszélgetett végig. De kinek melyik doki jön be. az ismerősöm a Bogához járt Ő Őrá esküszik.
2013. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tehát gyakorlatilag mindegy hogy kinél vagyok (rengeteget telefonálgatta,m nekik; én is a Kőrösihez készültem; de egyszerűen nincs időpont), mert egymást helyettesítik.

Ha szakmailag ott van, szinte mindegy hogy milyen.

Csak kíváncsi vagyok hogy mire számíthatok; mert akkor úgy készülök lélekben már az első találkozásra! :-)

2013. nov. 9. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális ő is. Velünk is csak az elején volt furcsa. Ő csinálta az első uh-t is mert a Kőrösi szabin volt. (A sikeres lombik után)
2013. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok; és nagyon köszönöm! :-)
2013. nov. 10. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :)
2013. nov. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerdán megyünk hozzá az első konzira! Ragaszkodik az általános protokollhoz; vagy rugalmas?

A férjemmel vannak gondok leginkább; egy inszem után rögtön lombikot javasoltak.

Minden vizsgálatom megvan, átjárhatósági is.

HA nekem nincs különösebb bajom, a férjem katonái viszont nagyon gyengék, és egy évnyi maszek andrológiai kísérletezgetés után sem lettek jobbak; akkor ügye mehet a lombik ha jók a vizsgálatok; nem ragaszkodik több inszemhez vagy laparhoz????

2013. nov. 30. 09:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Boga dokihoz mentek?

Nem tudom hogy mennyire rugalmas. Az jó hogy szinte minden vizsgálatod megvan. Szerintem van egy bizonyos protokoll amit ők ott megcsinálnak hiába van már meg. Csak arra figyeljetek hogy fél évnél idősebb papírokat nem fogadnak el.

2013. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves, szimpi orvos! :-)

Kért még kromoszóma vizsgálatokat a férjemtől, aminek igazán örülök! :-) Végre valaki törődik is vele... Egy év maszek méregdrága andrológiai szenvedés Pesten egy maszek orvosi centrumban, ott írták a papírt hogy csak lombikoznunk lehet, mégsem csináltak ilyen vizsgálatot!

Örülök hogy ő lett az orvosunk, most nagyon bizakodó vagyok!

A vizsgálatokra figyelek hogy frissek legyenek! Ha jól megy minden, februárban kezdhetünk :-)

2013. dec. 22. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök hogy rendbe ment minden!
2013. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!